reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzien dobry dziewczeta...jak wam nocka minela...ja dzis budzilam sie co chwile i spac nie miglam...wczoraj moj m cismienie mi podniosl...bo ogladalam swoje seriale w tv...a on nie mogl jakuegos durnego filmu..id slowa do slowa i nie poklocilismy..glupie co...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty...

Ja jestem po wczorajszej wizycie i usg. Wyniki są ok. Siedziałam tam40min.Zobacz załącznik 798745 Teraz tylko na testy Pappa i Nifty. Oby bylo dobrze.

JustaKacper1986 zapewne chciał oglądać Iluzje [emoji12] wiec nie dziwie się kłótni bo film rewelacja [emoji12]

Evi55- a dlaczego i pappa i nifty? Przecież to to samo tylko jedne inwazyjne dla dzidziusia a drugie nie.

U mnie noc ciężka ale przez mojego czorta. Wisialana cycu od 3 do 6... wyssała ze mnie życie [emoji23]

Co do bólu pleców polecam spać z poduszka rogalem. U mnie sprawdził się rewelacyjnie od samego początku.

Kciuki za wizyty!

Ps. Śliczne te Wasze maluszki!!!! Ja już się doczekać nie mogę, a wizyta dopiero 24.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
JustaKacper1986 zapewne chciał oglądać Iluzje [emoji12] wiec nie dziwie się kłótni bo film rewelacja [emoji12]

Evi55- a dlaczego i pappa i nifty? Przecież to to samo tylko jedne inwazyjne dla dzidziusia a drugie nie.

U mnie noc ciężka ale przez mojego czorta. Wisialana cycu od 3 do 6... wyssała ze mnie życie [emoji23]

Co do bólu pleców polecam spać z poduszka rogalem. U mnie sprawdził się rewelacyjnie od samego początku.

Kciuki za wizyty!

Ps. Śliczne te Wasze maluszki!!!! Ja już się doczekać nie mogę, a wizyta dopiero 24.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Żaden test nie jest inwazyjny - ani Pappa, ani Nifty. Obydwa polegają na pobraniu krwi matki. Pappa jest mniej dokładny - i przez to tańczy. Nifty jest bardziej szczegółowy i określa więcej występujących wad niż Pappa. Ale też jest dużo droższy.
 
Cześć Kobietki,
spałam dzisiaj wyjątkowo spokojnie. Ostatnie noce córka budziła się bo zrzuca kołdrę i woła "maaaamooo/taaatooo" (szeptem [emoji12])...
Witam nowe Mamusie! Coraz więcej nas tutaj [emoji3]
Powodzenia na wizytach!
U mnie odliczanie do 20 [emoji4]
Mam wtedy i wizytę i zaczynamy przygotowania do remontu dwóch pokojów (start 27) [emoji33]
Miłego dnia!

Kinga - 4.04.2015
 
Żaden test nie jest inwazyjny - ani Pappa, ani Nifty. Obydwa polegają na pobraniu krwi matki. Pappa jest mniej dokładny - i przez to tańczy. Nifty jest bardziej szczegółowy i określa więcej występujących wad niż Pappa. Ale też jest dużo droższy.

Zwracam honor, masz racje. ;)

Mimo wszystko, dlaczego oba? Chyba, ze pisząc o pappa chodzi o badanie dzidziusia.

Pytam z ciekawości, sama się zastanawiałam czy któryś z nich robić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sliczne bobaski dziewczyny...
A co kiecki na komunie to chyba wolalabym jakas zwykla tyle ze ciut luzniejsza...ale zeby tez nie wygladac w niej jak wor..
Ciazowe tez mi sie podobaja ale strasznie duzo kasy kosztuja...a po ci mi sukienka ktorej pozniej nie zaloze...
Marzy mi sie cos takuego co pozniej moglabym wykorzystac...
A ty o czym myslalas...
 
Zwracam honor, masz racje. ;)

Mimo wszystko, dlaczego oba? Chyba, ze pisząc o pappa chodzi o badanie dzidziusia.

Pytam z ciekawości, sama się zastanawiałam czy któryś z nich robić.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarze zazwyczaj zlecają badanie Pappa, bo jest ono po prostu tańsze,, ok 350zł. Niektóre placówki NFZ nawet pokrywają koszt badania.
Nifty to koszt rzędu 2500zł, czyli nie jest to mało. Jednakże nie określa tylko trzech najczęściej występujących chorób genetycznych, lecz dużo więcej. Jest też bardziej dokładne. I można dodatkowo w cenie określić płeć dziecka. :)
Jeżeli wynik Pappa wskazuje podejrzenie wystąpienia choroby genetycznej najczęściej dopiero wówczas kieruje się na wykonanie badania Nifty.
 
Witajcie piekne foteczki i dzidzie ja tez po wizycie jedna w sobotę byla prywatnie druga dziś samo USG na NFZ groszek takie fikołki fikał ze pani doktor miala ciężko pomierzyc :-D
url=Link do: 6cc3e054e08b.jpg - NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów]
6cc3e054e08b.jpg
[/url]

A w czwartek IDE na Papp-a w sobote mam USG genetyczne :D
 
Witaj Meggiee, Jestem tu dość nowa ,także rzadko się odzywam. Ale czytam na bieżąco wasze posty. Napisz mi proszę coś więcej o śluzie. Wiem że to głupio zabrzmi ale jestem w 9tc i od początku mam upławy, bardzo różne. Tak jak napisałaś czasem jest to bardzo biały wodnisty śluz czasem źółtawy ,innym razem przypominający kosystencją żelatynę czy galaretę. Problem w tym że nie wiem czy to jest normalne i naturalne :( Po za tym raz miałam sytuację że był to taki "glut" troszkę w barwie różowej. Od tamtej pory się martwię . Pomożecie?
Hej, jeżeli chodzi o śluz, to warto się konsultować z ginekologiem w razie wystąpienia domieszek krwi, lub gdy śluz zaczyna brzydko pachnieć. Lepiej zasięgnąć rady niż się martwić:) Ale w ciąży jak najbardziej zdarzają się "glutki" czy gęste wymazy, wszystko zależne od rozwoju łożyska, stężenia hormonów, nawodnienia czy od indywidualnych predyspozycji, więc ja bym się tym nie martwiła. Jednak wszelkie niepokojące objawy typu dziwne zabarwienie zgłosiłabym, nigdy zbyt wiele konsultacji:) Trzymam kciuki by było dobrze!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry