reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam w przychodni, karta ciąży założona, wyniki ok, trochę hemoglobina niska, ale mieści się w normie.
Ładnie słońce świeci więc poszłam na spacer, prawie 2 godziny krążyłam, na koniec weszłam do sklepu. A teraz siedzę i tak mi się spać chce ze masakra ;)

f2w33e3kzxsustym.png
 
reklama
Ja też jutro, ale już o 7.30 rano. Pierwsza wizyta :) nie denerwuje sie, ale juz naprawdę nie moge sie doczekać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co pamiętam to jutro dużo osób ma wizytę.
Xjennyx to chyba jesteś pierwsza :-) a który masz tydzień?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, witam po weekendzie. Ja dziś rano spędziłam aż 2h w labie robiąc wyniki tzn czekając na swoją kolej i 230 zł poszło. Zapisałam się na prenatalne na 11 kwiecień i będę mieć za darmo jednak... Czyli 370 zl w kieszeni.... Muszę się zaopatrzyć pomału w jakieś ciążowe dżinsy bo pomału większość robi się ciasna. Trzymam kciuki za wasze wizyty [emoji106]

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Hej dziewczyny, witam po weekendzie. Ja dziś rano spędziłam aż 2h w labie robiąc wyniki tzn czekając na swoją kolej i 230 zł poszło. Zapisałam się na prenatalne na 11 kwiecień i będę mieć za darmo jednak... Czyli 370 zl w kieszeni.... Muszę się zaopatrzyć pomału w jakieś ciążowe dżinsy bo pomału większość robi się ciasna. Trzymam kciuki za wasze wizyty [emoji106]

p19u3e3kvkz8r37a.png
Kurczę, nie dość że płacisz, to jeszcze musisz czekać w kolejce i to tak długo.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Dżinsy ciążowe widziałam w promocji na hm.com. Ja zainwestuje w legginsy. Na lato jak znalazł.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry