reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny! Ja tez mam takue bulgotanie czasem. Zawsze w tym samym miejscu wiec sobie mysle że to bobo :-) bede Was podglądać. Pisać mi niewygodnie 1 ręką, a tej z kropliwka nie moge zginac ;-)
Trzymajcie się!

Ewa życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
 
reklama
Hej dziewczyny!

Widzę, że w weekend poruszałyście temat seksu. My z moim mężem od grudnia celibat... niestety. Najpierw @, później pełno leków do in vitro to nie mogliśmy, teraz boimy się, abym znowu nie poroniła. Myślę, że dopiero jak skończę 1 trymestr to może spróbujemy, jak lekarz pozwoli.

Bulgotanie....chciałabym,, aby to był dzidziuś... ale to niestety jelita. Ciągle coś mi bulgota :)
Ja na razie mieszczę się we wszystkie ciuchy. Na początku ciąży schudłam 2kg, więc dopiero wracam do mojej wagi wyjściowej. ;)
 
Cześć dziewczyny! Patrzę i patrzę i zastanawiam się czy przedstawić się tu czy na wątku "poznajmy się" zatem- witam Was i ja- mama z marca 2016 (tzn. 29.02) oraz przyszła mama październikowa. Troszkę Was nadrobię w wolnej chwili by lepiej Was poznać i spróbuje się wbić w Wasz rytm.
Gratuluje Wam wszystkim. :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny[emoji4]
Witaj bursztynek [emoji5]

Mnie też dopadly zaparcia Pewnie przez te bułki ale na inne pieczywo nie mam ochoty. [emoji12]
Te bulgotanie to jeszcze nie dzidzia tylko tak jak beczulinda napisała nasze jelita sie przesuwają wyżej bo macica coraz wieksza.
Ja w pierwszej ciazy ruchy zaczęłam czuć w 18 tc a w drugiej w 15 tc. więc jeszcze trochę, cierpliwości [emoji6]
Miłego dnia

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was [emoji3]w końcu dzisiaj zobaczyłam bijące serduszko mojej fasolki [emoji3] jestem mega szczęśliwa [emoji3]
Trzymaj się Ewa, obyś szybko wróciła do domku.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
Cześć Kobietki!

Zdrówka i szybkiego powrotu do domu Ewka!!!

Jakoś tak poczułam się zainspirowana Waszą wymianą zdań o zbliżeniach i się wczoraj odważyliśmy- po kilkudniowym polowaniu na siebie. Wszystko jak na razie w porządku.

Mnie jeszcze nie przeszkadzają jeansy i chodzę w tych samych, ale pamiętam co było za pierwszym razem. Miałam jeanso-wstręt i byłam chora jak miałam założyć coś oficjalnego [emoji12] do końca ciąży już tylko legginsy!

Ja również odczuwam bulgotanie i takie pyknięcia jakby bańki pękały! Czekam niecierpliwie na okolice 16 tygodnia [emoji2] córeczkę czułam w 18 tygodniu.

Miłego dnia i udanych wizyt!


Kinga - 4.04.2015
c55fskjo5b420o5x.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie to bulgotanie i bańki zdarzają sie,a zwłaszcza kiedy leze.
Tez macie problemy z zaparciami?u mnie strasznie.Jem śliwki suszone,i ogolnie owoce ale niewiele to daje. Smazonego tez mało co.
Dziś wieczorem mam drugą wizytę no i usg.
Ja mam straszne problemy z zaparciami... dzisiaj pierwszy raz usiadłam "na toalecie " od 4 dni... masakra, a jaki ból:(

f2w33e3kzxsustym.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry