reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewka daj spokoj, właśnie dzisiaj o tym myślałam. Ze zaraz zaczną się odwiedziny, dobre rady, wszyscy będą mi dotykać brzucha... a ja nie chce być dotykana, nie życzę sobie. Niektórzy się nawet nie pytają czy mogą :/
A co do odwiedzin to mam taki sposób ze jak jestem sama bez D to nawet domofonu nie podnoszę i nie podchodzę do drzwi jak ktoś puka wiec mogą sobie przyjeżdżać. A jak jest D w domu to spławia ludzi [emoji38]

O, widzę mamy identyczna technikę [emoji23]

A najlepiej jak słucham muzyki, dzwonek do drzwi, nagle muzykę zciszam i udaje ze mnie nie ma [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

f2w33e3kdumnxai7.png
 
reklama
O, widzę mamy identyczna technikę [emoji23]

A najlepiej jak słucham muzyki, dzwonek do drzwi, nagle muzykę zciszam i udaje ze mnie nie ma [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

f2w33e3kdumnxai7.png
U mnie by to nie przeszlo:-) mieszkamy z teściami. Oni na dole, my na poddaszu, drzwi na dole cale dnie otwarte :-) wszyscy wchodzą jak do siebie i prosto na górę :-)
 
O, widzę mamy identyczna technikę [emoji23]

A najlepiej jak słucham muzyki, dzwonek do drzwi, nagle muzykę zciszam i udaje ze mnie nie ma [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

f2w33e3kdumnxai7.png
Haha mam to samo ;p Tak jakby muzykę ktoś miał słyszeć dopiero po zadzwonieniu do drzwi, wcześniej nie przechodziła przez drzwi ;p I wył. szybko dźwięki w tel.jakby ktoś znajomy miał się zaraz dobijać to " nie ma mnie " ! :D
 
Oo znalazłam to o łososiu... oprócz prograamu w tv był też artykuł :
Łosoś na cenzurowanym
W niektórych poradnikach dla kobiet w ciąży można przeczytać, że często powinno się jeść łososia. Łosoś to drapieżna ryba morska uważana za jeden z najzdrowszych pokarmów. Zdaniem dietetyk Iwony Wierzbickiej w ciąży nie powinno się jednak polecać tej ryby.

– Kupując łososia, spójrzmy na etykietę. Najczęściej w sprzedaży jest łosoś atlantycki. Czy to oznacza, że był poławiany w Atlantyku? Nie, to tylko jeden z rodzajów tej ryby. Na etykiecie powinno być napisane, gdzie ryba była poławiana. Łososia powinno się unikać w ciąży ze względu na sposób jego hodowli. Najczęściej jest on hodowany w zbiornikach, karmi się go padliną, mączkami zbożowymi, antybiotykami. Takie ryby są prozapalne, uczulające, są bogatym źródłem kwasów omega 6, których duża ilość jest szkodliwa dla organizmu, oraz zawierają mało kwasów omega-3 – wyjaśnia dietetyk.
 
Ewka współczuje Ci gości, ja się staram unikać wszystkiego, nawet chodzenia w gości, bo raz, ze nikomu nic nie mowię do 12stego tyg. A dwa, ze nie mam siły i naprawdę wole na kanapie urzędować.

Ja tez chciałabym sn. Pierwszego porodu bardzo się bałam, nawet się na męża wściekałam, ze on tego nie rozumie, ale chciałam sn, bo wydaje mi sie ze jednak lepiej dla dziecka. Wiec czytałam co sie dało i chodziłam do szkoły rodzenia. To zreszta było najlepsze. Tam położna, która na codzień odbiera porody, mówiła, ze kobiece ciało jest przygotowane do porodu, ze kobiety rodzą codziennie i nie ma co sie martwić i ze to jest bardzo piękny moment.
U mnie pięknemu momentowi pomogło znieczulenie [emoji12], które polecam, dzięki temu poród naprawdę wspominam dobrze. Ale nie popękałam ani mnie nie nacinali. No i oczywiście super jest to, ze praktycznie zaraz potem jest sie na chodzie. Bo wrzeszczący maluch nie będzie czekał [emoji12]i jego nie interesuje, ze mama kiepsko sie czuje.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry.
Witam sie i zycze milego weekendu. Dzis przyjezdza tesciowa i pewnie M powie jej o ciazy.. ciekawe jak zareaguje.. pewnie bedzie miec dla mnie znowu milion rad sprzed 40lat, jakbym sama juz 3x w ciazy nie byla [emoji19]
Wiec w kwestii odwiedzin to u mnie zalezy jaki dzien, ale jakos tlumow nigdy nie bylo. Za tydzien robimy urodziny dzieci wiec wtedy bedzie mlyn.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, tak, zanim sie zorientujemy bedzie październik [emoji6]

Pije kawkę (dużo mleka [emoji6]) i idę do fryzjera. Ale mi sie nie chce wstać.
Wam też miłego weekendu!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, nie wiedziałam że jest taki program jak te "Porody" i wczoraj sobie oglądałam. Mąż tak tylko zerkal z za ramienia, bardziej się chyba tym stresuje niż ja :D

Miłego i spokojnego weekendu kobietki ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry