reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja bardziej wolę to, ze kiedys kobiety z brzuchami pole oraly i zdrowe dzieci rodzily. :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój gin powiedział, że jak z ciążą jest coś nie tak to nawet jak się będzie leżeć to i tak się poroni.
Ja jestem na zwolnieniu, bo pracowałam w Orsay I zmiany były zazwyczaj po 12h. Krzesła nie ma na sklepie, do tego ściąganie manekinow, przekładanie towaru itd to duży wysiłek.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1488872443-aaaaaa.jpeg

Moje 0,71cm Szczęście z pikającym serduszkiem [emoji173][emoji173][emoji173] Jestem przeszczęśliwa i już spokojna [emoji16] Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]

w57v3e3kfucyl84a.png
Kasiu wspaniałe wieści. Kiedy następna wizyta?

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt i trzymam kciuki za następne &&&& Ja dziś rano byłam badania zrobić. 220 zł :O
Ja za swoje płaciłam 330 a później 2 razy po 150 i zastanawiam się czy nie pójść do tego 1 lab żeby mi zwrócili kasę bo te badania od nich są niewiarygodne.
 
Kochane przybywam by się z Wami pożegnać. U mnie wszystko okej, z dzidzią również.
Jesteście tu w swoim gronie i znacie się już kupę czasu, ciężko mi do Was dotrzeć. Moje pytania są często olewane z góry na dół, piszecie między sobą lekceważąc innych po drodze. Rozumiem ciężko jest dołączyć do grona, które się już jakiś czas zna. Dzisiaj stwierdziłam, że nie warto w to ingerować, że to nie ma sensu. Szkoda moich nerwów przede wszystkim. Także wszystkiego dobrego Wam życzę i wszystkiego dobrego dla Waszych małych fasolek. Trzymajcie się ciepło ;)
Oj nie myśl tak. Ja też czasami mam wrażenie, że moje posty są pomijane, ale mysle, że większość nadrabia i czyta kilka stron a wtedy odpowiada tylko na wybrane.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam badania robione kilka razy ponieważ w pierwszym laboratorium wyszedł mi cytomegalowirus więc postanowiłam sprawdzić w innym i okazało się że to nie ma więc pojechałam jeszcze raz i zrobiłam cały zestaw i jak na to patrzę to one się różnią poza tym oczywiście okazało się że c ytomegalowirusa nie ma ze w pierwszym laboratorium się pomylili. Ja już kilka razy widziałam fasolkę i słyszałam serduszko ale nie mam zdjęć bo badani a były robione w szpitalu a tam wydruków nie dają więc może dziś dostanę.
Ja na cytomegalię nie dostałam bo nie mam kontaktu z dziećmi za bardzo. To widzę, że ciągle chodzisz po lekarzach, ciężko jest w ciąży.Też wydruków nie mam bo w szpitalu robiłam ale na genetyczne idę prywatnie więc może dostanę^^
 
Hej dziewczyny
Wracam do was po dłuższej nieobecności. Cały czas was czytam... Gratuluję wam udanych wizyt i zdrowych fasolek. Ja już 9 dzień się męczę z przeziębieniem ale chyba już blisko końca jest. Dziś mam wizytę na 17 i mam nadzieję zobaczyć [emoji173]️
U nas dziś śnieg pada


p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Ja na cytomegalię nie dostałam bo nie mam kontaktu z dziećmi za bardzo. To widzę, że ciągle chodzisz po lekarzach, ciężko jest w ciąży.Też wydruków nie mam bo w szpitalu robiłam ale na genetyczne idę prywatnie więc może dostanę^^
Ja mam tylko 2 swoich dzieci i nie wiem dlaczego dostałam skierowanie na to badanie. Biegałam po labkach i chyba z tego stresu dostałam krwawienia. Jak sobie o tym pomyśle to się wkurzam bo moglam sobie tego oszczędzić. Pierwsze iść Mia łam robione u gina i z tego mam zdjęcie ale to był 5 tydz i jeszcze nie było serduszka a w szpitalu pierwszy raz usłyszałam.
 
reklama
Hej dziewczyny
Wracam do was po dłuższej nieobecności. Cały czas was czytam... Gratuluję wam udanych wizyt i zdrowych fasolek. Ja już 9 dzień się męczę z przeziębieniem ale chyba już blisko końca jest. Dziś mam wizytę na 17 i mam nadzieję zobaczyć [emoji173]️
U nas dziś śnieg pada


p19u3e3kvkz8r37a.png
Udanej wizyty i zdrówka.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry