reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bum spróbuj mleko na zgagę pic - mi pomaga
Ostatnio podchodzi mi tylko śmietana i gotowane dobrze utłuczone ziemniaki :)
Mój brzuszek jest brzydki i ciazy nie widac choć ją czuję pod tym moim wałkiem - tak ze ja nie mam sie czym chwalić, spodnie ciążowe noszę już chyba 2 tygodnie. Zwykłe bardzo mnie cisnęły i brzuch bolał. Wiec kupiłam, i chodzi sie super. Tym bardziej że ja w pracy 8 godzin siedzie + 2 w samochodzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Schłodzone mleko spróbowałam nie pomoga tak samo jak migdały.
Siemie próbowałam pomaga , ale szynko mi ta kuzwa zgaga wraca...

Hajmal ooo dobre i do tego cebulka [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
Schłodzone mleko spróbowałam nie pomoga tak samo jak migdały.
Siemie próbowałam pomaga , ale szynko mi ta kuzwa zgaga wraca...

Hajmal ooo dobre i do tego cebulka [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
Niestety im dalej tym ze zgagą będzie gorzej [emoji53] W pierwszej ciąży od 6 miesiąca zasypiałam z butelką Manti pod poduszką [emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Niestety im dalej tym ze zgagą będzie gorzej [emoji53] W pierwszej ciąży od 6 miesiąca zasypiałam z butelką Manti pod poduszką [emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
Ja z małą miałam ale nie az taka i nie tak wcześnie [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
 
Ja z małą miałam ale nie az taka i nie tak wcześnie [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t3d [emoji188]
No ja w sumie też tak wcześnie wtedy nie miałam... Ale po mojej operacji żołądka na codzień zmagam się zgagą... Leki które brałam do tej pory są zabronione w ciąży i tylko siemię lniane tak naprawdę regularnie stosowane przynosi u mnie efekty [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Witam was kochane. :(
U mnie nastrój straszny,po prostu straszny...Od rana ryczę, mam ochotę wbiec pod pociąg...
Tak mnie wczoraj ten idiota wkurzył,myślałam,że rano chociaż przeprosi (bo nie pisałam wczoraj,ale po prostu się spił z kolegami) i za chlanie,i za powiedzenie o ciąży...a on od rana awantury,że to moja wina,że mogłam odebrać telefon,to on by nigdzie nie poszedł...:angry::angry::angry: Popłakałam się.
Teraz wyszedł z Sarą na chwilę do znajomego,któy ma syna w jej wieku, ja mam przynajmniej trochę spokoju,bo młody bawi się sam grzecznie,ale myśli mam tragiczne. Cały czas z mamą rozmawiam...
Koleżanka jeszcze mi powiedziała ostatnio: "Zwariowałaś? Idź na zabieg, na **** ci trzeci bachor!"..:szok::szok: Nie oczekiwałam jakiegoś wielkiego wsparcia,ale takich słów się nie spodziewałam...zdołowana jestem strasznie dziewczyny. Cały czas płaczę, na siłę coś zjem,bo nie mam ochoty,źle śpię...
Jezu,przepraszam,że wam tak smęcę...
Trzymam kciuki za wizyty!! :)
Kochana, ale czemu jesteś zła ze powiedział? Nie cieszy się?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie po weekendzie,
Nie zaglądałam do Was bo czułam się na prawdę strasznie i poza serialami nie włączałam ani komputera ani komórki. Trochę mnie pocieszyło kiedy przeczytałam wasze wpisy z weekendu - widzę że nie tylko ja miałam ciężki czas. Bardzo źle znoszę te pierwsze miesiące. Końcem tygodnia jeszcze stres, że progesteron niski. Zaczęłam ten Duphaston brać i czuję się jeszcze gorzej.. Biust, mdłości wróciły i nieprzytomna (!) jestem. Mogłabym 20 godzin na dobę spać - coraz gorzej z tym. Zastanawiam się czy to nie od tych leków. Miała któraś z Was tak po nim?
A dzisiaj w nocy nie mogłam zasnąć i nagle szału dostałam, zaczęłam się wydzierać, że już mam dosyć tej ciąży i mojego męża biednego zestresowałam.. Ale zaraz mi przeszło :) Oj ciężki to czas jak na razie.
 
Hej, akurat pocisnęłam drugi sezon Peaky Blinders. Ale w planach mam jeszcze trzeci sezon Orphan Black.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
Generalnie jestem bardzo serialowa i oglądam przeróżne, jak leci. Z mężem te "bardziej ambitne" a sama to już co podleci :) Teraz na Netflixie jakieś "pod kopułą" zaczęłam na zmianę z tym Zoo :) Jeszcze ciekawy, trochę straszny ostatnio na HBO wyszedł "Taboo" z Tom'em Hardy'm :)
 
reklama
Generalnie jestem bardzo serialowa i oglądam przeróżne, jak leci. Z mężem te "bardziej ambitne" a sama to już co podleci :) Teraz na Netflixie jakieś "pod kopułą" zaczęłam na zmianę z tym Zoo :) Jeszcze ciekawy, trochę straszny ostatnio na HBO wyszedł "Taboo" z Tom'em Hardy'm :)
Też słyszałam że Taboo fajny, właśnie się przymierzam [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry