reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
tak wiem że lekarz potrzebny już się umówiłam :) Jutro może zadzwonię jeszcze do jednego żeby trochę szybciej się dostać na wizytę .
 
Witam nowe mamy [emoji4]
U mnie nadal mdłości herbatka z imbirem pomaga na chwilę [emoji26]

Ja mam mdłości przez cały dzień. Zastanawiam się dzisiaj z podziwem jak kobiety w ciąży potrafią być aktywne i "pracowo" i życiowo i "fitnesowo" - ja wymiękam :/ Pełen szacun i podziw dla ciężarnych mam małych dzieci! Zawsze sobie myślałam, że będę taką aktywną babeczką z brzuchem a jak na razie leże tydzień w tydzień, wymiotuje, mdli mnie, wściekam się i nawet mycie włosów to ogromny wysiłek :) Dobrze że w międzyczasie humor dopisuje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z kolei słyszałam że istnieją przypadki że kobieta w ciąży dostaje krwawienia w czasie kiedy powinna wysłać miesiaczka i jest takiej samej "konsystencji ". Zdarza się to bardzo rzadko ale jednak. I jest to nie groźne dla dziecka. Ode mnie z pracy koleżanki znajoma zorientowała się że jest w ciąży jak brzuch zaczął rosnąć. Do 5 miesiąca miała krwawienia w czasie kiedy powinna wystąpić miesiaczka
Każde krwawienie w ciąży jest niebezpieczne i należy skonsultować je z lekarzem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każde krwawienie w ciąży jest niebezpieczne i należy skonsultować je z lekarzem

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram !
Ja w dwóch ciążach plamiłam na ciemny brąz oraz krwawiłam i skończyły się poronieniem .
z córką nie miałam żadnego plemienia i teraz też nie mam i mam nadzieję , że to dobry znak :) nawet po seksie nie powinno się plamić .
 
Ja w pierwszej ciąży ciągle plamilam i to na brązowo i na czerwono żywa krwią. Syn urodził się zdrowy po terminie. A owe plamie było z nedzerki której się pozbyłam potem po porodzie więc mam nadzieję ze w tej ciąży nie będę juz plamic.
 
Ja w pierwszej ciąży ciągle plamilam i to na brązowo i na czerwono żywa krwią. Syn urodził się zdrowy po terminie. A owe plamie było z nedzerki której się pozbyłam potem po porodzie więc mam nadzieję ze w tej ciąży nie będę juz plamic.
Co nie oznacza ze można zbagatelizowac krwawienia. Miałaś duże szczęście ze to nadzerka. Ja poronilam 4 razy i wiem o czym mówię.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w którym tyg. poroniłas jeśli można wiedziec?
Poronilam w 10 tygodniu ( poronienie zatrzymane i miałam zabieg lyzeczkowania ). Przeżyłam duży szok bo jeden lekarz mówił że ciąża obumarla a drugi ze puste jajo więc sama do tej pory nie wiem jaka przyczyną. Po 3 miesięcznym okresie regeneracji w następnym cyklu udało się zaciazyc niestety niepewność towarzyszy mi nadal i pewnie nie opuści do końca ciąży, chociaż wczoraj widziałam zarodek 12mm z serduszkiem. Tak bym chciała aby wszystko rozwijało się dobrze. Cieszę się, że mogłam tu dołączyć
 
Co nie oznacza ze można zbagatelizowac krwawienia. Miałaś duże szczęście ze to nadzerka. Ja poronilam 4 razy i wiem o czym mówię.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No to jest oczywiste. Ja z każdym nawet najmniejszym plamieniem jechałam do szpitala! W życiu nie można tego bagatelizować. Ja pół ciazy spędziłam w szpitalu więc też wiem z czym to się je.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry