reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez po wizycie. Jestem w 7 tygodniu a mój bobek ma 10mm.
Mój mąż był ze mną i jak lekarka mierzyła bobka to zaznaczyła go z jednej strony a za chwile z drugiej a mój mąż myślał ze zaznaczyła najpierw jedno dziecko a potem drugie i ze mamy bliźniaki. Hahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

;););) gratuluję udanej wizyty, fajnie że dobre wiadomości dzisiaj

Witam nowe mamusie :-)
 
reklama
Witam nowe mamy
emoji4.png

U mnie nadal mdłości herbatka z imbirem pomaga na chwilę
emoji26.png
Witam nowe mamy [emoji4]
U mnie nadal mdłości herbatka z imbirem pomaga na chwilę [emoji26]

U Mnie podobnie ... Woda z imbirem :/ najgorsze że te mdłości nie są poranne tylko całodniowe :(
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa we wtorek dowiedziałam się dopiero o ciąży dziś odebrałam wyniki bety i wszystko wychodzi na to że to 6/7 tydzień do gin idę dopiero za tydzień. Mam takie pytanie czy któraś miała tak że była w ciąży a okres normalnie miała ? Bo ja tak miałam i kurcze teraz się strasznie denerwuje czy z maluchem wszystko ok jest :/
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa we wtorek dowiedziałam się dopiero o ciąży dziś odebrałam wyniki bety i wszystko wychodzi na to że to 6/7 tydzień do gin idę dopiero za tydzień. Mam takie pytanie czy któraś miała tak że była w ciąży a okres normalnie miała ? Bo ja tak miałam i kurcze teraz się strasznie denerwuje czy z maluchem wszystko ok jest :/
słyszałam, że mogą być plamienia mniej wiecej w terminie miesiączki natomiast nie powinno o byc takie silne krwawienie. Z tego co pamiętam mamaginekolog (poszukaj na fb albo w google) pisała post na ten temat. Jeśli krew tylko brudzi majtki to ok, jak musisz użyć podpaski to lepiej skontaktuj się z lekarzem
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa we wtorek dowiedziałam się dopiero o ciąży dziś odebrałam wyniki bety i wszystko wychodzi na to że to 6/7 tydzień do gin idę dopiero za tydzień. Mam takie pytanie czy któraś miała tak że była w ciąży a okres normalnie miała ? Bo ja tak miałam i kurcze teraz się strasznie denerwuje czy z maluchem wszystko ok jest :/
Ja z kolei słyszałam że istnieją przypadki że kobieta w ciąży dostaje krwawienia w czasie kiedy powinna wysłać miesiaczka i jest takiej samej "konsystencji ". Zdarza się to bardzo rzadko ale jednak. I jest to nie groźne dla dziecka. Ode mnie z pracy koleżanki znajoma zorientowała się że jest w ciąży jak brzuch zaczął rosnąć. Do 5 miesiąca miała krwawienia w czasie kiedy powinna wystąpić miesiaczka
 
Witam, podglądam was troszkę i zdecydowałam ze sama w końcu napiszę.... To moja druga ciąża, 4 miesiące temu poronilam pierwszą... Wczoraj widziałam bijące serduszko, ale nie potrafię się jeszcze cieszyc, jak dla mnie za wcześnie- zaczynam 8 tydzień. Termin mam na początek października, pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie
Cześć ,wiem przez co przeszłas, trzeba być dobrej myśli :)ciesze się ze do nas dołączyłas :)

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry