reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
trzymam mocno kciuki żeby już wszystko było dobrze :* !



super wieści :)



wcale Ci się nie dziwię. takie doświadczenia powodują ze człowiek nabiera realnego podejścia do tego wszystkiego. Dlatego właśnie my nikomu nic na razie nie mówimy. Zbyt świadoma jestem ile jeszcze może się wydarzyć.



super! ale już duuuuży dzidziuś :) !

u nas w pracy począkowo, lukrowo i wesoło :) teraz muszę spróbować jakoś ogarnąć mieszkanie, normalnie ja nie wiem keidy ten bałagan się robi :errr:

a pytanie z innej beczki: kiedy zaczęłyście odczuwać piersi? chodzi mi o tydzień.
U mnie persi od dwóch dni wyraźniej dają o sobie znać, a raczej sutki są mega wrażliwe.. Zaczęło się 5t1d ,Ale nie bolą mnie tak jak w poprzedniej ciąży...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Bozzeeee jak mnie zgaga meczy [emoji17]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
Siemię lniane Kochana- łyżeczka nasionek i żujesz [emoji6] Działa cuda [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Siemię lniane Kochana- łyżeczka nasionek i żujesz [emoji6] Działa cuda [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
A mam tylko jest ochydne [emoji52] ale trzeba spróbować bo migdały nie działają ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
 
Ja tez po wizycie. Jestem w 7 tygodniu a mój bobek ma 10mm.
Mój mąż był ze mną i jak lekarka mierzyła bobka to zaznaczyła go z jednej strony a za chwile z drugiej a mój mąż myślał ze zaznaczyła najpierw jedno dziecko a potem drugie i ze mamy bliźniaki. Hahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do pobrania krwi też się zawsze bałam bardzo, nawet zemdlałam i spadlam z krzesła ,,, dlatego już od dawna pobierają mi krew na leżąco... Jestem stałą bywalczynią u mnie w labie.
[emoji382]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze wiedzieć że nie jestem z tym sama :D chociaż ostatnio miałam pobierana na leżąco i jak wstawałam i tak zjechałam :D poprostu beznadziejny przypadek ze mnie :D
 
Co do obolałych piersi to ja zmianę zauważyłam jeszcze przed spodziewaną miesiączką. Zrobiły się pełniejsze i wrażliwe na dotyk. Czasem też czułam takie uczucie jakby swędzenie brodawek.
 
Ja tez po wizycie. Jestem w 7 tygodniu a mój bobek ma 10mm.
Mój mąż był ze mną i jak lekarka mierzyła bobka to zaznaczyła go z jednej strony a za chwile z drugiej a mój mąż myślał ze zaznaczyła najpierw jedno dziecko a potem drugie i ze mamy bliźniaki. Hahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


[emoji13] [emoji16]



Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez po wizycie. Jestem w 7 tygodniu a mój bobek ma 10mm.
Mój mąż był ze mną i jak lekarka mierzyła bobka to zaznaczyła go z jednej strony a za chwile z drugiej a mój mąż myślał ze zaznaczyła najpierw jedno dziecko a potem drugie i ze mamy bliźniaki. Hahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23] pozdrów go od nas [emoji2]
 
reklama
I u mnie bywa,że mi słabo przy pobieraniu krwi,ale ja zawsze odwracam głowę.:sorry: Najgorzej jest jak mam badania na czczo i po wszystkim orientuję się,że nie wzięłam ani cukierków (bardzo mi pomagały zawsze na te omdlenia),ani choćby wody...:dry: Wtedy prawie murowane mroczki przed oczami i zjazd na ziemię.:no:
Słuchajcie,ja wtrąciłam cały obiad, dopchałam się bułką z szynką,serem,pomidorem itp,po czym jeszcze dojadłam kawałek pizzy.:errr:
I węch mi się wyostrzył....P. kupił ice tea mango-ananas,a ja tam czuję kokos!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry