reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzięki babeczki za odpowiedzi!
ja mam tak że czuję piersi ale bardzo delikatnie, zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży kiedy mnie mega bolały i w ogóle nieźle się z nimi męczyłam. Teraz jest tak jak zawsze było przed @ i sobie do Was porównuję :p
 
reklama
dzięki babeczki za odpowiedzi!
ja mam tak że czuję piersi ale bardzo delikatnie, zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży kiedy mnie mega bolały i w ogóle nieźle się z nimi męczyłam. Teraz jest tak jak zawsze było przed @ i sobie do Was porównuję :p
To ja mam tak samo -W straconej ciąży bolały mi do tego stopnia, że nawet spać musiałam w staniku sportowym, a teraz lekkie pobolewanie, Ale głównie bolące i wrażliwe sutki [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
trzymam mocno kciuki żeby już wszystko było dobrze :* !



super wieści :)



wcale Ci się nie dziwię. takie doświadczenia powodują ze człowiek nabiera realnego podejścia do tego wszystkiego. Dlatego właśnie my nikomu nic na razie nie mówimy. Zbyt świadoma jestem ile jeszcze może się wydarzyć.



super! ale już duuuuży dzidziuś :) !

u nas w pracy począkowo, lukrowo i wesoło :) teraz muszę spróbować jakoś ogarnąć mieszkanie, normalnie ja nie wiem keidy ten bałagan się robi :errr:

a pytanie z innej beczki: kiedy zaczęłyście odczuwać piersi? chodzi mi o tydzień.
U mnie od początku jakby bolały sutki no i nadal bolą, ale piersi są ogromne, nigdy takich nie miałam, nawet mąż jest w szoku Hahaha
 
Zjadłam dzisiaj dwie kanapki z paprykarzem, żywcem mnie w środku pali, jadłam już migdały i banana no i nic nawet tyci nie lepiej :( mam za swoje, już nigdy nie zjem. :(
 
Hej dziewczyny !:) Chciałabym nieśmiało do was dołączyc. Wczoraj ujrzałam na teście dwie mocne kreseczki ! :) Wychodzi na to że łapie się na koniec października :)
Aczkolwiek mam też trochę zmartwień i obaw związanych z tą ciaza. Tydzień temu nie wiedząc o ciąży robiłam rtg zatok, i zamartwiam się czy nie zaszkodzilam :( oczywiście zgłosze na wizycie lekarzowi.

P.s to moja druga ciaza. :)
Mam już synka, urodzony 04.05.2014 :)
 
Hej dziewczyny !:) Chciałabym nieśmiało do was dołączyc. Wczoraj ujrzałam na teście dwie mocne kreseczki ! :) Wychodzi na to że łapie się na koniec października :)
Aczkolwiek mam też trochę zmartwień i obaw związanych z tą ciaza. Tydzień temu nie wiedząc o ciąży robiłam rtg zatok, i zamartwiam się czy nie zaszkodzilam :( oczywiście zgłosze na wizycie lekarzowi.

P.s to moja druga ciaza. :)
Mam już synka, urodzony 04.05.2014 :)
Witamy kolejną październikową mamę :)
 
Hej dziewczyny !:) Chciałabym nieśmiało do was dołączyc. Wczoraj ujrzałam na teście dwie mocne kreseczki ! :) Wychodzi na to że łapie się na koniec października :)
Aczkolwiek mam też trochę zmartwień i obaw związanych z tą ciaza. Tydzień temu nie wiedząc o ciąży robiłam rtg zatok, i zamartwiam się czy nie zaszkodzilam :( oczywiście zgłosze na wizycie lekarzowi.

P.s to moja druga ciaza. :)
Mam już synka, urodzony 04.05.2014 :)
Witaj [emoji5] I oczywiście gratuluję dwóch kreseczek [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Witam, podglądam was troszkę i zdecydowałam ze sama w końcu napiszę.... To moja druga ciąża, 4 miesiące temu poronilam pierwszą... Wczoraj widziałam bijące serduszko, ale nie potrafię się jeszcze cieszyc, jak dla mnie za wcześnie- zaczynam 8 tydzień. Termin mam na początek października, pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie
 
Witam, podglądam was troszkę i zdecydowałam ze sama w końcu napiszę.... To moja druga ciąża, 4 miesiące temu poronilam pierwszą... Wczoraj widziałam bijące serduszko, ale nie potrafię się jeszcze cieszyc, jak dla mnie za wcześnie- zaczynam 8 tydzień. Termin mam na początek października, pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie
A w którym tyg. poroniłas jeśli można wiedziec?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry