reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wrocilam od lekarza. Dzidzius ma 7,7 mm tetno powyzej 140 mowil ze dobre wg usg 6t 5d wg om 7t6d wiec troche mamy spoznienia. Kazal lykac mi prenatal. Wypisal skierowane na prenatalne. Po tych prenatalnych przewiduje zalozenie szwu na szyjce macicy. Pobral mi tez wymaz z szyjki ale mowil ze jeszcze bedziemy kontrolowac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Gratuluję serduszka [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
ja mam mniej wiecej wybrane imiona dla chlopca(imiona bo mam dwa ewentualnie 3 do wyboru) ale podświadomość podpowiada mi ze będzie dziewczynka a tu imię nie mam pojęcia jakie. Mąż mówi ze chłopiec. Zobaczymy kto będzie miał racje
 
Witam.
Ja jestem po dwóch dniach traumy , wczoraj odebrałam swoje wyniki na obecność cytomegalowirusa i okazało się że igm jest pozytywne, oczywiście w domu płacz i panika itd , dziś zrobiłam powtórne badania w innym laboratorium odebrałam wyniki i okazało się że igm mam ujemne a igg dodatnie co znaczy że przechodzilam kiedyś cytomegalowirusa i mam przeciwciał ale nie ma w tej chwili infekcji. Zwariowalam, pytam Pani w okienku na ile procent wiarygodne są te wyniki ona ze 99,9 a ja ze w takim razie kur** ktoś tu się pomylił a ona do mnie żebym poszła do 3 laboratorium i zrobiła znowu badania to się wyjaśni. Masakra jakaś
 
a Wy już o imionach? :-D

my o ewentualnym imieniu jeszcze nie myślimy, za to co do płci to mojemu mężowi wszystko jedno za to ja bardzo bym chciała chłopca, w zasadzie to czuję że będzie chłopiec :rolleyes: ciekawe czy mi się to sprawdzi ;-) ;)
 
reklama
Hej dziewczyny
Strasznie śpiący dziś dzień.. Właśnie się obudziłam z 2h drzemki. Jeśli chodzi o płeć to my byśmy chcieli dziewczynkę, bo chłopca już mamy. Mąż mówi że ma przeczucie że będzie dziewczynka a ja nie wiem nie chce się nakręcić.
Co do imion do dla chłopca nie mam pomysłu a dla dziewczynki mam że 4 już. [emoji4]


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry