reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie no to by mi lekarz powiedział że 9 tydzień a powiedział że 8, pytałam o to czemu tam jest napisane że 9 to powiedział że dlatego że to wylicza właśnie z terminu ostatniej miesiączki który on wpisuje tam. Myślałam że mi na październik wypadnie dlatego tu dołączyłam :D i już zostaję, mam nadzieję że na najbliższe 7 miesięcy :)
 
reklama
Ja dzis spalam do 11 maz tylko przyejchal ja z mała o 7.20 wstalam wyszykowalam ja do przedszkola i poszłam spac :)

Tajfun wrocil o 11.30 i sie wolne skończyło hahahahha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola a kiedy mialas ostatnią @? Ja mialam 26.12 i mi według om wychodzi termin na 3.10 i 7tc.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Ja dzis spalam do 11 maz tylko przyejchal ja z mała o 7.20 wstalam wyszykowalam ja do przedszkola i poszłam spac :)

Tajfun wrocil o 11.30 i sie wolne skończyło hahahahha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masz wyniki bety?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Ostatnią miesiączkę miałam 8 grudnia, ale do zapłodnienia musiało dojść w okolicach 27 grudnia bo jak byłam u lekarza tydzień po terminie miesiączki ( żeby mi przepisał luteinę, ale chciał od razu sprawdzić czy może potwierdzić ciążę) to nie było kompletnie nic, nawet pęcherzyka, pojawił się dopiero po kolejnym tygodniu.
Teraz patrzę na te oznaczenia na zdj usg i skrót GA to - wiek ciążowy według ostatniej miesiączki

Link do: USG w ciąży: interpretacja wyniku. Rozszyfruj skróty w opisie USG

na tej stronie sobie zobacz:) ale wolałabym żeby to był 9 tydzień tak jak Ty mówisz;p bo w ostatniej ciąży serce przestało bić właśnie w 8 tyg więc to dla mnie taki krytyczny moment, mam nadzieję że za miesiąc zobaczę już dużego dzieciorka :D
 
super dzidzie i fasolki :)
wysłałam sms do lekarza z pytaniem o wizytę prywatną i kazał mi przyjechać w piątek na 20 na wizytę :) powiedział ze poświeci mi tyle czasu ile będę chciała - super. Bo już się zastanawiałam do kogo iść tylko na samo usg ze strachu. Choć piętro niżej mam położna która teoretycznie mogła by mi usg zrobić(bo ma aparat) ale jest taka jędza, że nie pójdę.
Od razu go poproszę o luteinę :)
 
Karola już twoja dzidzia jest duża więc spokojnie , teraz będzie wszystko w porządku [emoji5]

Hajmal tez mam na nfz taka jedze [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Mi wczoraj rodzinna doradzila, że teraz nie ma co betę robic, jak mam we wtorek usg, ale mogę sobie zwykły test zrobić i też powinno wyjść jeśli coś by się stało z dzieckiem. Zrobiłam i są dwie czerwone mocne kreski

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, byłam dzisiaj u ginekologa, lekarz przepisał mi duphaston 2x dziennie, co prawda nie mam żadnych plamień i brzuch mi już jakoś rzadko boli. Ale mam tą torbiel na prawym jajniku która się trochę powiększa, także mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
A tutaj chcę się pochwalić USG, no i ja jakoś widzę dwie kropki a nie jedną. Co o tym myślicie? Zobacz załącznik 795438
[emoji7][emoji7][emoji7] Śliczne! A lekarz Ci potwierdził że są dwie fasolki?

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Zobacz załącznik 795446 Dziewczyny ja miałam dziś wizytę, wszystko na szczęście dobrze chociaż martwiłam się strasznie bo trochę plamiłam. Równo 8 tydzień, serce biło 163 razy na minutę :) ogromna ulga! Następna wizyta za równo 4 tygodnie na szczegółowe usg 1 trymestru:) Trzymam za Was kciuki żeby też było wszystko dobrze!
Gratuluję [emoji178] Śliczny maluszek [emoji7][emoji7][emoji7]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry