reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zanim zaczęliśmy starać się o dziecko miałam zawsze regularne, bite 28 dni i to co do godziny. Dwa cykle temu spóźnił się cztery dni i testy negatywne, ostatni cykl spóźnił sie 9 dni i test ledwie na +. No a teraz spóźnia się dziś 8 dzień i już dzień po dniu spodziewanej był pozytywny. Nie wiem co mam robić :( pracuje w markecie i trochę się boję że coś może zaszkodzić.
Idz po zwolnienie
U mnie dopiero 5t1d będzie więc na wiele nie liczę, ale może chociaż kropek się pokaże [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beczulinda pokaż testa :) no jak jest pozytyw to dzidzia zapewne się zagnieździła już.
Matko dziewczyny jaką ja mam ochotę na śledzie solone, masakra, jutro jak tylko wstanę to pędzę do sklepu. :)
ty choćby ja :D zjadłam już sałatkę śledziową + łososia wędzonego a jeszcze mam filet śledziowy w pomidorach :D a tak to rybę ino na święta jadłam :D
 
Beczulinda idź na bete będziesz miała pewność :)
ja też miałam nieregularne ponad 40dni odkąd zaczełam się starać a tak to regularne były...
wydaje mi się , że jeszcze nic nie będzie - przy becie od 500 można dostrzec pęcherzyk .

Kasia no ja też jestem po oustym jaju i czekam bardzo niecierpliwie :) ale doszły mnie sluchy , że puste jajo p[ojawia się tylko raz , więc trzeba być dobrej myśli :)
To samo powiedział mi mój gin po zabiegu, że jest bardzo mało prawdopodobne że przytrafi się to drugi raz, ale ostatnio jakaś mama na wątku staraczek po poronieniu napisała że miała 2 razy pusty pęcherzyk... Ja nie dopuszczam już takiej opcji- musi być dobrze [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
To samo powiedział mi mój gin po zabiegu, że jest bardzo mało prawdopodobne że przytrafi się to drugi raz, ale ostatnio jakaś mama na wątku staraczek po poronieniu napisała że miała 2 razy pusty pęcherzyk... Ja nie dopuszczam już takiej opcji- musi być dobrze [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
opczywiście , że tak musi być :),

Beczulinda no test piękny :) , więc dzidzia się zagnieździła i w ciąży jesteś . Wiesz do gina możesz iść isprawdzić czy coś jest , ale jak nie będzie to się nie stresuj :)
 
Beczulinda pokaż testa :) no jak jest pozytyw to dzidzia zapewne się zagnieździła już.

ty choćby ja :D zjadłam już sałatkę śledziową + łososia wędzonego a jeszcze mam filet śledziowy w pomidorach :D a tak to rybę ino na święta jadłam :D
ja tak samo, a jeśli chodzi o śledzie to jakoś nigdy nie miałam na nie takiej ochoty jak teraz, jeszcze mi teraz narobiłaś ochoty na łososia wędzonego, masakra. Zrobiłam się teraz taka głodna, że szoook. :)
 
reklama
roza wyczytać można wszystko nie przesadzajmy , rozumie jakby się z 10kg tego zjadło :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry