reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie dopiero 5t1d będzie więc na wiele nie liczę, ale może chociaż kropek się pokaże [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
u mnie w 5t1d był pęcherzyk tylko 5mm :)
 
reklama
Beczulinda a masz cykle regularne ? choć nawet przy regularnych może owu się przesunąć :/ ja też nie wiem dokładnie , który tc z pęcherzyka wychodziło 6.02 - 5t1d , no ale gin mówił , że to z dzidzi najlepiej tc obliczyć :)
Zanim zaczęliśmy starać się o dziecko miałam zawsze regularne, bite 28 dni i to co do godziny. Dwa cykle temu spóźnił się cztery dni i testy negatywne, ostatni cykl spóźnił sie 9 dni i test ledwie na +. No a teraz spóźnia się dziś 8 dzień i już dzień po dniu spodziewanej był pozytywny. Nie wiem co mam robić :( pracuje w markecie i trochę się boję że coś może zaszkodzić.
 
Beczulinda idź na bete będziesz miała pewność :)
ja też miałam nieregularne ponad 40dni odkąd zaczełam się starać a tak to regularne były...
wydaje mi się , że jeszcze nic nie będzie - przy becie od 500 można dostrzec pęcherzyk .

Kasia no ja też jestem po oustym jaju i czekam bardzo niecierpliwie :) ale doszły mnie sluchy , że puste jajo p[ojawia się tylko raz , więc trzeba być dobrej myśli :)
 
No właśnie początkowo planowałam iść do gin za tydzień we wtorek. Chyba będzie już ok, co? :)
No pewnie, napewno już będzie można stwierdzić ciążę [emoji16] A może dla swojego spokoju wybierz się na betę i powtórz po 2 dniach? Ja dziś robiłam i teraz we środę zrobię [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Chyba pójdę w środę i w piątek i zobacze czy podwoiła się. I wtedy we wtorek pójdę do ginekologa i się wszystko wyjaśni mam nadzieję. Bardzo bym chcisla tego dziecka i strasznie się boję że znowu się nie zagnieździ:(
 
Matko dziewczyny jaką ja mam ochotę na śledzie solone, masakra, jutro jak tylko wstanę to pędzę do sklepu. :)
 
reklama
Beczulinda pokaż testa :) no jak jest pozytyw to dzidzia zapewne się zagnieździła już.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry