reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja wyczytałam że można :) "Śledzie to bardzo cenny składnik diety w czasie ciąży, ponieważ dostarczają dużo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, są bogatym źródłem pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka oraz witamin A, D, E, B6, B12 i składników mineralnych (w tym żelazo, cynk i jod), a przy tym są mniej skażone rtęcią niż np. tuńczyk."

O masz :D No to niezłe xD 'internet kopalnia madrosci' [emoji23]

Nie gniewajcie się, to moja pierwsza ciąża i może trochę przewrażliwiona jestem [emoji5]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale wam zazdroszcze że możecie wszystko jeść ja niestety nie na dodatek jeszcze ketony w moczu mi wyszły już nie wiem jak tą diete musze utrzymywać

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O masz :D No to niezłe xD 'internet kopalnia madrosci' [emoji23]

Nie gniewajcie się, to moja pierwsza ciąża i może trochę przewrażliwiona jestem [emoji5]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdaniem nie ma co czytać "całego internetu " bo tyle bzdur co tam wypisują to zgłupieć można [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Nie ma co czytać na jakiś stronach. Mnie wczoraj i dzisiaj do 17 brzuch bolał, jak wczoraj zaczęłam czytać to się przeraziłam i tylko sama się nakrecilam. Dzisiaj nic nie czytałam, przespalam się trochę popołudniu i jest ok :)
 
Nie ma co czytać na jakiś stronach. Mnie wczoraj i dzisiaj do 17 brzuch bolał, jak wczoraj zaczęłam czytać to się przeraziłam i tylko sama się nakrecilam. Dzisiaj nic nie czytałam, przespalam się trochę popołudniu i jest ok :)
tak samo, jak mnie bolał to czytałam i czytałam, wiadomo pierwsza ciąża i po prostu człowiek się boi i gdzie szuka odpowiedzi na wszystko ? - w internecie ! hehe, faktycznie nie ma co wariować, tzn. ja się staram nie wariować :D
 
reklama
Ja też nie czytam bo się gorzej stresuje tym wszystkim. Jutro na krzywa cukrową aż się boję jak tą glukoze wypije :( i mam nadzieje że dobre wyniki wyjdą

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry