reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1487011966-aaaaaa.jpeg
Mocne krechy! Piękne! Zrób betę to będziesz wiedziała mniej więcej który to tydzień [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
ja tak samo, a jeśli chodzi o śledzie to jakoś nigdy nie miałam na nie takiej ochoty jak teraz, jeszcze mi teraz narobiłaś ochoty na łososia wędzonego, masakra. Zrobiłam się teraz taka głodna, że szoook. :)

No mnie w tej ciąży na słone i ostre strasznie bierze :D z młodą to pączki i lody mi tylko po głowie chodziły :D
 
Nie chce Cię martwić ale wyczytałam ze śledzi nie powinno się jeść w ciąży [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wyczytałam że można :) "Śledzie to bardzo cenny składnik diety w czasie ciąży, ponieważ dostarczają dużo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, są bogatym źródłem pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka oraz witamin A, D, E, B6, B12 i składników mineralnych (w tym żelazo, cynk i jod), a przy tym są mniej skażone rtęcią niż np. tuńczyk."
 
Pójdę w środę i dam znać:) jak będę znała to pomożecie mi ocenić który to mize być tydzień. A z kresek jestem bardzo dumna ♡ :)
 
Ja wyczytałam że można :) "Śledzie to bardzo cenny składnik diety w czasie ciąży, ponieważ dostarczają dużo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, są bogatym źródłem pełnowartościowego i dobrze przyswajalnego białka oraz witamin A, D, E, B6, B12 i składników mineralnych (w tym żelazo, cynk i jod), a przy tym są mniej skażone rtęcią niż np. tuńczyk."
Ryby są bardzo polecane w ciąży, kwasy omega3 dobrze wplywają na rozwój mózgu maluszka [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
jakby się tak czytało wszystko to człowiek by dopiero nic nie mógł jeść , nic pić itp.
nie jedz tego , nie pij tego , nie maluj włosów , nie rób paznokci kobieta w ciąży by wyglądała jak po wojnie :D
Ja to z młodą nawet co drugi dzień puszkę coli piłam bo miałam ochotę i małej nic nie ma :)

Baby ćpają , chleją i rodzą zdrowe dzieci .
 
jakby się tak czytało wszystko to człowiek by dopiero nic nie mógł jeść , nic pić itp.
nie jedz tego , nie pij tego , nie maluj włosów , nie rób paznokci kobieta w ciąży by wyglądała jak po wojnie :D
Ja to z młodą nawet co drugi dzień puszkę coli piłam bo miałam ochotę i małej nic nie ma :)

Baby ćpają , chleją i rodzą zdrowe dzieci .
Też uważam że nie ma co dać się zwariować [emoji6]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
jakby się tak czytało wszystko to człowiek by dopiero nic nie mógł jeść , nic pić itp.
nie jedz tego , nie pij tego , nie maluj włosów , nie rób paznokci kobieta w ciąży by wyglądała jak po wojnie :D
Ja to z młodą nawet co drugi dzień puszkę coli piłam bo miałam ochotę i małej nic nie ma :)

Baby ćpają , chleją i rodzą zdrowe dzieci .
Moja teściowa mi mówi, że trzeba jeść wszystko na co się tylko ma ochotę. :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry