reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja dopiero 23.02 dla mnie to jest najważniejsze usg. Bo ostatnie dwie ciążę traciłam ok 7 tyg

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
igusiad no ja jestem ciekawa środy , który dokładnie mi tc wyliczy i tp , bo teraz to mam takie gdybanie , że 6 a z om wychodzi 7 :/
Ale będzie dobrze kochana ! :)

Alki mnie też tak cycki bolą nie dość , ze mam duże to jeszcze takie pełne się zrobiły :/
 
Moje piersi z i tak już dużych bardzo zrobiły się ogromne... zawsze kupowałam biustonosze w triumphie i niestety miałam największą produkowana u nich miseczke. Teraz piersi wypływają mi z biustonoszy i wczoraj po raz pierwszy w życiu miałam pod nimi odparzenia... nie chce kupować nic nowego zanim nie zobaczę serduszka. Ale ogromne są! I strasznie bolą, śpię w staniku sportowym...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) ale skrobiecie :D

Dzisiaj chodzą za mną okropnie mdłości wrr + poszłam na pocztę wchodzę do sklepu i co zakupiłam : śledzie w pomidorach , sałatkę śledziową i łososia wędzonegoo oo :D przyszłam do domu chce otworzyć a się nie da bo jednak mi znów źle ...

Na zółty intensywny mocz więcej wody i będzie spoko :)

W ogóle zauważyłam , że w nocy mój pęcherz domaga się siku , a tak to nigdy w nocy nie wstaje :)

Ma ktoś dziś wizytę ??? :D
Ja dziś też śledziki kupiłam i tuńczyka (łosoś był wczoraj) Ale apetyt zaspokoiły mi pierogi ze szpinakiem [emoji12][emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
XBUMx niestety nie. Ostatnie poronienie miałam tu w Holandii a tu sama badań nie mogę porobić. Gdyby nie daj Boże teraz sytuacja się powtórzyła to przy najbliższym urlopie zrobię je w Polsce. Trzymam za nas wszystkie tu kciuki. Ale pamiętam z kwietniówek że właśnie 7 i 8 tyg bardzo dużo dziewczyn straciło swoje kropeczki. I bardzo się boję tego okresu.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie piersi pierwszy raz nie bolą ale to pewnie dlatego ze jeszcze karmie i nie zachodzą tam żadne zmiany ale są pełniejsze bo tak to były już takie wyssane flaki he he
Madagos ja tez mam duże tak normalnie miseczka G a w ciąży i przy na nawale pokarmu to skacze nawet o 3 rozmiary [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny, idę zaraz do lekarza rodzinnego, bo mamy małą aferę w pracy i jest taki stres i tak ciężko się pracuje, że juz nie daje rady. Wezmę na tydzień a potem 22 mam wizytę u ginekologa i już od niego wezme. Pracuje w galerii, dzisiaj się nanosilam tych manekinow, towar, meble ciągle przesuwamy i potem mnie brzuch boli. Ktoś brał L4 od rodzinnego kiedyś?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry