reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie, nie miałam problemów. Ale to było dość dawno. A teraz jestem tak zestresowana że masakra. A jeszcze tyle przede mną (i przed Wami). Nadal mam lekkie mdłości, nie chce mi się jeść i najgorsze to ból głowy. Biore Apap ale to mało pomaga. Chciałabym mieć dobre nastawienie...

Az tak Cie boli glowa, ze musisz wziąć Apap ? Nie wiadomo jakie dokładnie ma skutki na fasolkę. Lepiej nie brać żadnych leków moim zdaniem... zwłaszcza w 1. trymestrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Az tak Cie boli glowa, ze musisz wziąć Apap ? Nie wiadomo jakie dokładnie ma skutki na fasolkę. Lepiej nie brać żadnych leków moim zdaniem... zwłaszcza w 1. trymestrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jak się nie da wytrzymać?ogólnie często bolała mnie głowa i zawsze brałam ibuprom max. teraz przeszłam na apap bo podobno można. Wczoraj miałam bardzo stresujący dzień-rodzinie powiedzieliśmy o ciąży. Robiłam urodziny moich dzieci i przy okazji powiedzieliśmy.Zareagowali ok nawet. Ale głowa tak mnie napieprzała że myślałam że zwariuje.
 
Dziewczyny jak czytam co piszecie to bardziej sie denerwuje... Kiedys myslalam ze gdy zobaczę 2kreski to wystarczy isc do lekarza by potwierdzil i można skakac z radosci. A tu tyle problemow i niejasnosci jeszcze po drodze.. Wiedzialam oczywiscie ze 1trymestr jest najwazniejszy i niebezpieczny, ale jak czytam ile z was już poronilo..jakies puste pecherzyki, plamienia, branie luteiny, sztuczny cykl.. Jakas czarna magia dla mnie.. albo informacja u lekarza że serce przestalo bic 2dni temu..omg chyba nie wytrzymam musze isc do gina sie dowiedziec czy mam juz w sobie dwa bijące serca..
Emenems co z Toba?
 
A jak się nie da wytrzymać?ogólnie często bolała mnie głowa i zawsze brałam ibuprom max. teraz przeszłam na apap bo podobno można. Wczoraj miałam bardzo stresujący dzień-rodzinie powiedzieliśmy o ciąży. Robiłam urodziny moich dzieci i przy okazji powiedzieliśmy.Zareagowali ok nawet. Ale głowa tak mnie napieprzała że myślałam że zwariuje.

Pewnie mnie tak nigdy głowa nie bolała. Czemu sie tak denerwujesz rozmowa z rodzina ? Przecież to ty a nie oni bedziesz ponosić konsekwencje własnych decyzji. Rodzina nie ma nic do tego, moze jedynie pomoc jakby chciała. I tyle. Akurat to najmniejszy stres chyba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
AMysz takie jest życie, ale weź też pod uwagę jeszcze to że co najmniej połowa dziewczyn z bezproblemowymi ciążami żyje gdzieś w Polsce bezstresowo. Nie mają problemów wiec nie szukają pomocy gdzie sie da, tylko grzecznie łykają chemiczny kwas foliowy i słuchają zaleceń lekarza.
Nie denerwuj się moze należysz właśnie do tej części kobiet które nie mają problemów - bardzo Ci tego życzę :). Pewnie sie po prostu tak złożyło zę na jesień to porodów jest mniej bo wtedy rodzą te co im obojętny miesiąc byle dziecko było zdrowe i te z niespodzianek. Nie denerwuj się tylko spokojnie :)
 
Hej :) ale skrobiecie :D

Dzisiaj chodzą za mną okropnie mdłości wrr + poszłam na pocztę wchodzę do sklepu i co zakupiłam : śledzie w pomidorach , sałatkę śledziową i łososia wędzonegoo oo :D przyszłam do domu chce otworzyć a się nie da bo jednak mi znów źle ...

Na zółty intensywny mocz więcej wody i będzie spoko :)

W ogóle zauważyłam , że w nocy mój pęcherz domaga się siku , a tak to nigdy w nocy nie wstaje :)

Ma ktoś dziś wizytę ??? :D
 
Hajmal a jak u ciebie sytuacja? Kiedy masz kolejne usg?
za tydzień w poniedziałek , dopiero. Dzis mi sie sniło że byłam na wizycie i lekarz pisze i pisze i juz ma mówić co z bąbelkiem i nagle ze snu mnie dzwonek wyrwał bo zaspaliśmy do pracy.
@bum ja tam wstaje co najmniej raz w nocy i prawie od początku na siusiu bo mnie brzuch zaczyna bolec jak mam tylko odrobinę w pęcherzu
 
Hajmal no a ja od paru dnia wstaje a nie jestem przyzwyczajona :D
mi się też dziś śniło , że coś nie tak było z dzidziolkiem :/

aktualizacja, jak ktoś chce się dodać to na privka piszcie dane bo mi się w postach traci :)
pazdziernik.jpg
 

Załączniki

  • pazdziernik.jpg
    pazdziernik.jpg
    79,7 KB · Wyświetleń: 319
reklama
Ja przed snem chyba ok 10 razy byłam co chwile.Jak usnęłam to obudziłam się o 4 wstałam to tak bolały mnie piersi ze jak wróciłam chciałam do męża sie przytulić nie dało rady do tej pory takie szczypanie czuje.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry