reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witaj ale tych mam tu dziś dołączyło :) świetnie im więcej tym lepiej:) kiedy wizyta?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli będę sie dobrze czuć to za ok 2 tygodnie , nie mieszkam w PL a tu pierwsza wizyta jest miedzy 12 a 14 tygodniem i tym pierwsze usg, ale dla samej siebie chce i tak iść prywatnie myślę ze ok 8-9 tydzien powinno już widać maleństwo i serduszko :)
 
reklama
Ja jestem załamana dziewczyny. Ostatnia miesiączka 27 grudnia, cykl średnio 28 dni, czasami 31,32. Dzisiaj powinien być 6 tydzień 3 dzień a pęcherzyka nie widać :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem załamana dziewczyny. Ostatnia miesiączka 27 grudnia, cykl średnio 28 dni, czasami 31,32. Dzisiaj powinien być 6 tydzień 3 dzień a pęcherzyka nie widać :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Głowa do góry może owulacja się opóżniła może to być wczesna ciąża i dlatego nie widać.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem załamana dziewczyny. Ostatnia miesiączka 27 grudnia, cykl średnio 28 dni, czasami 31,32. Dzisiaj powinien być 6 tydzień 3 dzień a pęcherzyka nie widać :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale wg mnie na usg widać pęcherzyk. To ta czarna plamka. Czy się mylę? Poprostu jeszcze nic oprócz niego nie widać, ale to nie znaczy że się nie pokaże.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry