reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny tabelka jest na pierwszej stronie.
@AnScarlett nie martw się na zapas, może poprostu za szybko poszłaś albo owu miałaś później niż sądziłaś ;) Kiedy miałaś ostatnią @ i jak długie masz cykle?
 
reklama
hejka dziewczynki^^ macie jakiś sposób na mega zmęczenie i sen. Wstanę a po 3 h ja już zmęczona i spanie bierze eh zero energiii:(
 
Dane do tabelki: wiek 21l (rocznikowo 22), Warszawa termin wg kalendarza 10 październik, to moja pierwsza ciąża :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
o kawka uwielbiam ale kolezanka na mnie krzyczy ze nie powinnam ^^ kupilam sobie Inke z blonnikiem :D ale to nie to samo :( Jem owoce moze cos energi dostarcza ale widze ze chyba nie hehe Nio musimy to przetrwać :)
 
o kawka uwielbiam ale kolezanka na mnie krzyczy ze nie powinnam ^^ kupilam sobie Inke z blonnikiem :D ale to nie to samo :( Jem owoce moze cos energi dostarcza ale widze ze chyba nie hehe Nio musimy to przetrwać :)
Nie można sobie wszystkiego odmawiać. 1 kawa dziennie nie szkodzi. Ja pije rozpuszczalna z mlekiem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny witam Was i Ja . Lat 28, pierwsza ciąża. Tydzień 5 :-) Beta z poniedziałku 1300 ☺ wizyta 24.02 w 7 tyg. Póki co lakarka stwierdziła że ciąża jest i zleciła badania. Już się nie mogę doczekać
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry