reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny, ale na jakiej podstawie lekarz stwierdził ciążę skoro nie ma pęcherzyka? Ja jestem w Tym calkiem Zielona. Powiedzcie mi coś?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! Po stosunku bardzo zaczął mnie bolec prawy jajnik, poszłam do toalety a tam brązowa wydzielina [emoji33] wiecie co to może być?! Miała któraś z was coś takiego? Niedługo lecę na sor ale mega się stresuje ze to pierwsza oznaka poronienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tabelka jest na pierwszej stronie , nszego wątku.

Ja tak na szybko bo ciągle coś, od pon bedzie luz więc będę na bieżąco...

Dzis rano zygalam jak kot , ale mam taka mega ochotę na piledwiczki pikantne takie z biedry a po 16 idziemy na urodziny a ja na słodkie patrzeć nie umie...

Miłego dnia laski !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t6d [emoji235]
Haha ja też na słodkie w ogóle smaka nie mam, a za to na mięcho to ułooo :D
 
Dziewczyny, ale na jakiej podstawie lekarz stwierdził ciążę skoro nie ma pęcherzyka? Ja jestem w Tym calkiem Zielona. Powiedzcie mi coś?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się, że nie widać pęcherzyka zoltkowego, który jest w środku pęcherzyka ciazowego, bo go faktycznie u Ciebie nie widać... ale to nic nie znaczy, mogła owu być później i pęcherzyk zoltkowy pojawi się później :)
 
Ja w ogóle przerażona bo jestem w Wiśle i byłam w Golebiewskim naa basenach, i weszłam tam na dwór doo basenów i tak siedzę, nagle brzuch mnie zaczął pobolewac i wyszlam, potem sobie przypomniałam, że lekarz mówił żebym nie brała gorących kąpieli, a ta woda ciepła mega :/
 
Dziewczyny! Po stosunku bardzo zaczął mnie bolec prawy jajnik, poszłam do toalety a tam brązowa wydzielina [emoji33] wiecie co to może być?! Miała któraś z was coś takiego? Niedługo lecę na sor ale mega się stresuje ze to pierwsza oznaka poronienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jedz na sor i nie denerwuj sie, na pewno Cie uspokoją i powiedzą co i jak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark w ciazy z wielu zeczy trzeba zrezygnowac :(
Roza sex w ciazy czasem moze byc niebezpieczny. Musisz uwazac.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś u swojej księgowej. Pytałam o wynagrodzenie powiedziała że przez całą ciaze wynagrodzenie wypłaca mi pracodawca. Pobierają oni jakieś składki i zamiast ZUSu robia to oni:) bardzo z tego powodu się ucieszyłam.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry