reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć Dziewczyny witam Was i Ja . Lat 28, pierwsza ciąża. Tydzień 5 :-) Beta z poniedziałku 1300 [emoji5] wizyta 24.02 w 7 tyg. Póki co lakarka stwierdziła że ciąża jest i zleciła badania. Już się nie mogę doczekać
Witaj piękna i wysoką ta twoja beta. Gratulacje

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam październikowe mamuśki :)
Dokładnie w ostatnią środę zrobiłam test wyszły 2 kreski , powtórzyłam wczoraj i tak samo :) dolegliwości wszystkie są wiec chyba sie udało :D
Dzis zaczynamy 6 tydzień :)
 
Witam nowe mamusie!
Ja dzisiaj zalatana bal w szkole, potem jedziemy na urodzinki i tp. Więc tylko będę was podczytywac [emoji4]
Miłego dnia [emoji3]
 
Witam październikowe mamuśki :)
Dokładnie w ostatnią środę zrobiłam test wyszły 2 kreski , powtórzyłam wczoraj i tak samo :) dolegliwości wszystkie są wiec chyba sie udało :D
Dzis zaczynamy 6 tydzień :)
Witaj ale tych mam tu dziś dołączyło :) świetnie im więcej tym lepiej:) kiedy wizyta?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny tydzien 6 jakie macie miałyście dolegliwości ?
Ja wczoraj miałam lekkie bóle w podbrzuszu raz po lewej raz po prawej stronie , delikatnie jak na okres dawały sie we znaki ale dziś jest ok , prawie żadnego bólu tyle że mdłości . Jak myślicie czy to normalne ?
 
hej dziewczyny tydzien 6 jakie macie miałyście dolegliwości ?
Ja wczoraj miałam lekkie bóle w podbrzuszu raz po lewej raz po prawej stronie , delikatnie jak na okres dawały sie we znaki ale dziś jest ok , prawie żadnego bólu tyle że mdłości . Jak myślicie czy to normalne ?
Kochana to normalne :) nie denerwuj się

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ja od kilku dni żyje na owocach. Wszystko inne mi śmierdzi. Tesciowa chciała zrobić mi przyjemność i usmażyć placki ziemniaczane. Ledwo weszłam do domu i poczułam ten zapach i o mało co nie puściłam pawia na przedpokoju :D nie chciałam jej sprawić przykrości ale to jest silniejsze ode mnie hahah

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry