reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny, przyłączam sie do was :) Mam 25 lat i jestem 8mies po slubie, to moja pierwsza ciąża. Ostatnia miesiaczke mialam 31grudnia, cykle mam nieregularne a test zrobilam 2 lutego i dal wynik pozytywny. 6 lutego bylam na pierwszej wizycie u gina i powiedzial ze to 4tydzien a na usg pokazalo 8mm kropeczke :) chyba toche duza jak na 4 tydz? zlecil badania i mam przyjsc 20lutego, troche wyszlam niezadowolona, nie podal mi terminu porodu jak Wam, aczkolwiek wiadomo ze bedzie to pazdziernik. Powiedzial ze jeszcze jest wczesnie i wiele sie moze wydarzyc jak na moje cykle... i dopiero na nastepnej wizycie zalozy mi karte ciazy, zdenerwowalam sie tym ;/ czuje co jakis czas lekkie bole w podbrzuszu jakby miala nadejsc miesiaczka, piersi sa wrazliwe i czesto chodze siku. Chcialabym juz rodzinie powiedziec, ze spodziewamy sie dziecka i nie wiem czy moge..
 
reklama
A mi się jeszcze dzisiaj takie głupoty śniły ze daj spokój.... słyszałam już o tym ze koszmary we wczesnej ciąży występują ale nie sądziłam ze aż takie [emoji33]

Dziewczyny gdzie ta tabelka jest? W którym wątku? Nie mogę znaleźć...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bum możesz wstawić tabelkę :) ja też mam koszmary.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, przyłączam sie do was :) Mam 25 lat i jestem 8mies po slubie, to moja pierwsza ciąża. Ostatnia miesiaczke mialam 31grudnia, cykle mam nieregularne a test zrobilam 2 lutego i dal wynik pozytywny. 6 lutego bylam na pierwszej wizycie u gina i powiedzial ze to 4tydzien a na usg pokazalo 8mm kropeczke :) chyba toche duza jak na 4 tydz? zlecil badania i mam przyjsc 20lutego, troche wyszlam niezadowolona, nie podal mi terminu porodu jak Wam, aczkolwiek wiadomo ze bedzie to pazdziernik. Powiedzial ze jeszcze jest wczesnie i wiele sie moze wydarzyc jak na moje cykle... i dopiero na nastepnej wizycie zalozy mi karte ciazy, zdenerwowalam sie tym ;/ czuje co jakis czas lekkie bole w podbrzuszu jakby miala nadejsc miesiaczka, piersi sa wrazliwe i czesto chodze siku. Chcialabym juz rodzinie powiedziec, ze spodziewamy sie dziecka i nie wiem czy moge..
Witaj :) takie bóle są normalne. Bardzo duży jak na 4 tydzień. Nie masz powodów do stresu. Też mam wizytę 20 lutego. Więc teraz spokojnie czekamy na wizytę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam przed chwilą u lekarza. Powiedzial, że pęcherzyka nie widać i mam przyjść za 2 tygodnie, bo na razie nie chce mnie straszyć i mowic, ze coś jest nie tak, bo nic nie widać. Zestresowalam się tym dziewczyny :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1486725300-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amysz Witaj :) ja bym Ci radziła nie mówić jeszcze :) do 12 tyg jest podobno największe zagrożenie. Najpierw będzie radość a potem rozczarowanie. To Twoja decyzja ale takie jest moje zdanie :) my powiedzieliśmy rodzicom tylko a reszcie powiemy po 12 tyg

Mififi04 mam nadzieje ze tak nie będzie cała ciaze bo wyląduje w psychiatryku po tych koszmarach [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam przed chwilą u lekarza. Powiedzial, że pęcherzyka nie widać i mam przyjść za 2 tygodnie, bo na razie nie chce mnie straszyć i mowic, ze coś jest nie tak, bo nic nie widać. Zestresowalam się tym dziewczyny :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Niemartw się na zapas. Jeszcze jest zbyt wcześnie :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja chudne moja waga 70 była a dzisiaj juz 68.5kg.A tak to dobrze sie czuje gardło już nie boli. Z pierwszą ciążą jak mi wykryli cukrzyce 25tyg to tak samo schudłam 3kg a póżniej już wolniej przybierałam tylko 10kg mi sie przytyło jak diete trzymałam teraz jak się dowiedziałam trzymam od początku już.W poniedziałek ide na wizyte do diabetolog zobaczymy co powie że chudne bo sie martwie że to zaszkodzi.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tabelka jest na pierwszej stronie , nszego wątku.

Ja tak na szybko bo ciągle coś, od pon bedzie luz więc będę na bieżąco...

Dzis rano zygalam jak kot , ale mam taka mega ochotę na piledwiczki pikantne takie z biedry a po 16 idziemy na urodziny a ja na słodkie patrzeć nie umie...

Miłego dnia laski !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t6d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry