reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam :)

Co u Was dziewczyny? Jak się czujecie?

Ja nie dość ze jestem chora to jeszcze mega się martwię bo wczoraj miałam takie jakby 'skurcze brzucha' nie wiem jak to opisać do końca. Cały brzuch mi się napinal i bolał. To na 100% od stresu, mam nadzieje ze nic z maleństwem się nie stało [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :)

Co u Was dziewczyny? Jak się czujecie?

Ja nie dość ze jestem chora to jeszcze mega się martwię bo wczoraj miałam takie jakby 'skurcze brzucha' nie wiem jak to opisać do końca. Cały brzuch mi się napinal i bolał. To na 100% od stresu, mam nadzieje ze nic z maleństwem się nie stało [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hejj, ja bezobjawowo, mimo, że wcześniej bolały piersi i siku non stop... a teraz pierssi nie, brzuch czasem trochę pokłuje ... trochę się martwię... ale staram się myśleć pozytywnie. 14 wizyta więc się okaże...
Róża ja też właśnie dużo stresu w ostatnie dni :/
 
Baslan ja dwa dni temu zaczelam zmieniac posciel w sypialni i naciągałam to cholerne prześcieradło na gumke i sie zaparzam i mi puściło z drugiej strony i dokaldnie to samo poczułam co ty - kolezanka mnie uspokoiła ze nic sie moze sie stac - bylsm zła na siebie jak osa - jednym okiem pilnowalam corki zeby nic sobie na łeb nie zrzuciła i zmieniam posciel - no idiota. Maz mogl zmienic ale nie ja sie uparlam sama bo ja mam wizje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Baslan ja dwa dni temu zaczelam zmieniac posciel w sypialni i naciągałam to cholerne prześcieradło na gumke i sie zaparzam i mi puściło z drugiej strony i dokaldnie to samo poczułam co ty - kolezanka mnie uspokoiła ze nic sie moze sie stac - bylsm zła na siebie jak osa - jednym okiem pilnowalam corki zeby nic sobie na łeb nie zrzuciła i zmieniam posciel - no idiota. Maz mogl zmienic ale nie ja sie uparlam sama bo ja mam wizje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My baby to czasami za uparte jesteśmy. Wszystko po swojemu musimy robić.
 
Hejj, ja bezobjawowo, mimo, że wcześniej bolały piersi i siku non stop... a teraz pierssi nie, brzuch czasem trochę pokłuje ... trochę się martwię... ale staram się myśleć pozytywnie. 14 wizyta więc się okaże...
Róża ja też właśnie dużo stresu w ostatnie dni :/

Też staram się myśleć pozytywnie. Jestem młoda, zdrowa, silna, mój mąż też więc czemu miałoby pójść coś nie tak. Ale czytałam że skurcze w 1 trymestrze są bardzo niebezpieczne :frown: Ja mam 16 wizytę. Ciekawe czy zrobi mi usg czy będę się musiała oddzielnie zapisać
 
Róża nie czytaj nic w necie. To tylko nie potrzebny super.
Ja właśnie skończyłam porządek w kuchni. Dziś też bez objawów. Bardzo dobrze się czuje :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Róża nie czytaj nic w necie. To tylko nie potrzebny super.
Ja właśnie skończyłam porządek w kuchni. Dziś też bez objawów. Bardzo dobrze się czuje :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Staram się nie czytać ale czasami to silniejsze [emoji57] a ja jestem jeszcze panikara. Mój mąż mówi ze jak nie mam żadnego stresu to sobie go wymyślę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Każda tak ma zawsze powód do stresu sobie wymyśli :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

A mi się jeszcze dzisiaj takie głupoty śniły ze daj spokój.... słyszałam już o tym ze koszmary we wczesnej ciąży występują ale nie sądziłam ze aż takie [emoji33]

Dziewczyny gdzie ta tabelka jest? W którym wątku? Nie mogę znaleźć...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry