reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie biorę póki co nic 15 lutego mam wizytę, ale dopegyt zatrZymuje u mnie wodę i jest jeszcze gorzej wykluczyłam sól i cukier dużo odpocZywam .. byleby do wizyty ..
Jakie masz te ciśnienie?

Ja z rana 149/85 , wzielam tabletkę zobacze po godzinie jakie będzie [emoji5]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Hejmal ja 35 lat mam wiec wyluzuj :) na roczniki bo tak to w grudniu dopiero 34 skonczylam :)

Jezu ja mam nadzieje ze nie bliźniaki u mnie tez e zyciu nie dam rady z niespełna dwulatków i bliźniakami sama ... Matko :D maz pracuje od 4 - np grubo by było hahahahah


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim, jestem tu nowa. Gratuluje wszystkim tu obecnym:)
Ja mam za sobą jedno poronienie 4 miesiące temu, nie planowaliśmy tamtej ciąży, ale bardzo się cieszyliśmy, teraz znów jestem w ciąży i boję się okropnie że znów się nie uda. To ok 7 tydzień, od dwóch tygodni mam okropne mdłości trwające 24/7, ale raczej nie wymiotuje. Nie wiem czy to typowy objaw ciąży czy kwestia tego że zażywam luteinę od początku.
 
Pk obiecalam ze pokaze

Dwa zdjecia waga podobna przed pierwsza ciaza 53 teraz 54 ( zdjecie z wcxoraj to juz 55 bo wody chyba nabieram)

Ale różnica duza to co wyglada na ciąże to skora po pierwszej ciazy nie do konca wchłonięta i ciało inne bo nie cwicze ale sie odkuje jeszcze :) tylko lekarz ciąże mi potwierdzi :)
Musze sie bardziej pilnowac w tej ciazy niz poprzednio - to bedzie trudne 9 miesiecy :)

Oczywiscie czasu na solarium tez brakło hahahahah




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

c3207141b6a3fddf1f3a5e3f1ad22219.jpg
e117a60d724a1463a9f4a698244924c2.jpg
 
Hej wszystkim, jestem tu nowa. Gratuluje wszystkim tu obecnym:)
Ja mam za sobą jedno poronienie 4 miesiące temu, nie planowaliśmy tamtej ciąży, ale bardzo się cieszyliśmy, teraz znów jestem w ciąży i boję się okropnie że znów się nie uda. To ok 7 tydzień, od dwóch tygodni mam okropne mdłości trwające 24/7, ale raczej nie wymiotuje. Nie wiem czy to typowy objaw ciąży czy kwestia tego że zażywam luteinę od początku.
Witaj test robiłaś?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pk obiecalam ze pokaze

Dwa zdjecia waga podobna przed pierwsza ciaza 53 teraz 54 ( zdjecie z wcxoraj to juz 55 bo wody chyba nabieram)

Ale różnica duza to co wyglada na ciąże to skora po pierwszej ciazy nie do konca wchłonięta i ciało inne bo nie cwicze ale sie odkuje jeszcze :) tylko lekarz ciąże mi potwierdzi :)
Musze sie bardziej pilnowac w tej ciazy niz poprzednio - to bedzie trudne 9 miesiecy :)

Oczywiscie czasu na solarium tez brakło hahahahah




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

c3207141b6a3fddf1f3a5e3f1ad22219.jpg
e117a60d724a1463a9f4a698244924c2.jpg
Emenems ale laska z Ciebie [emoji1] ja nie widzę różnicy poza brakiem opalenizny, zazdroszczę [emoji28]
Witaj Karola.
Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett dzięki dopisze później [emoji6]

Karola wszystko bedzie w porządku, głowa do góry ! [emoji4]

mififi jak samopoczucie?

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
AnScarlett dzięki dopisze później [emoji6]

Karola wszystko bedzie w porządku, głowa do góry ! [emoji4]

mififi jak samopoczucie?

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
Wiesz co denerwuje się trochę. Ostatnio bez żadnych objawów. Wiem że nie muszą one być. A do wizyty jeszcze tak daleko [emoji19] a ty tak tam?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry