reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Spark gratuluje bety. Ja tez tam widze kropeczke na zdjeciu.
Bum moze i blizniaki ;)
Ja sie na razie boje tabelki nieech badania najpierw dobrze wyjda.
Z objawow to ciagle glodna jestem, troche czuje piersi, podbrzusze boli bardzo rzadko, ciagle bym spala bo jestem zmeczona za to w nocy sie budze, dokuczaja mi zapachy i od wczoraj mnie mdli.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emenems, mam to samo: w ogóle sobie nie mogę wyobrazić pojęcia "drugie dziecko". Moja juz 2+, ale dopiero co dzidziuś był i świat sie kręci w okol niej.

Bum, sa tam jakies kropki, ale wydaje mi sie, ze to normalne. Na pewno bym sie nie przejmowała.

Nie mam żadnych objawów. Nie mam specjalnie apetytu. W pierwszej ciąży też nic nie miałam, aż sie martwiłam, ale zdrowa, ładna córcia :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja raz cierpie na bezsennosc w nocy mdli mnie zawsze po jedzeniu. Raz gorąco raz zimno a na dodatek cierpie na zaparcie.Piersi bolały mnie przed spodziewanym okresem teraz mniej.Od czasu do czasu zakuje mnie podbrzusze .Z pierwsza ciąża bez objawowo oprócz brak @

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znowu nic oststnio po górach chodziłam w 5tygodniu wtedy mnie dopadło w 7 tygodniu oczywiscie brak objawow tez mnie martwi ale coz, nic nie zrobie do marca na wizyte musze czekac.

Ja juz sie ogarnelam jem sniadanie zaraz budze mała i sie szykujemy do przedszkola


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znowu nic oststnio po górach chodziłam w 5tygodniu wtedy mnie dopadło w 7 tygodniu oczywiscie brak objawow tez mnie martwi ale coz, nic nie zrobie do marca na wizyte musze czekac.

Ja juz sie ogarnelam jem sniadanie zaraz budze mała i sie szykujemy do przedszkola


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się jak pisałam z pierwsza ciąża bez objawowo nawet piersi mnie nie bolały jakby nie brak @ nie wiedziałabym że jestem.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie boli brzuch przez większą część dnia, a rano i wieczorem szczególnie, sutki tylko jak dotknę, nic więcej:)

Doo tabelki: Spark, Śląsk, 26 lat (chyba, że rocznikowo to 27) pierwszy dzidziuś, termin na 7 pazd. Ii kolejna wizyta 14.02
 
Jest nas coraz wiecej, super:))

Mi po tygodniu zatoki w koncu puscily po inhacjach amolem... wiec czuje sie troche lepiej :) za to mdlosci i wymioty na calego, oh uroki stanu blogoslawionego...
 
Lovia a nawet nie widzę bo na apce siedze [emoji38]

hajmal wiesz, ze o tym samym wczoraj pomyslalam , ale jaja by były jakby Nessi tak zarazala [emoji23]

xjennyx przejmować sie nie przejmuje , wygląda ro trochę jak dwa kropki [emoji14]

A swoją drogą Dzień Dobry [emoji41]

Spark tez mnie mega bola , jakby mnie ktoś za nie ciągnął nie widomo ile [emoji23]





wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Witam nowe mamusie.
Ale jestem dzisiaj do d... a do 14 w pracy. Oczy mi się zamykają, wszystko stoi w gardle i na dodatek moja koordynacja jest jak po dobrym winie. Jak przetrwać ten dzień?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kilkanaście godzin nie zaglądałam a tu kolejne 10 stron ! Ja mdłości mam cały czas ale póki co bez wymiotow ! DZiewczyny przytylyscie coś ? Mi w pierwszej ciąży waga skakala ! dnia na dzień coraz więcej .. zakonczyla się ostra gestoza czyli stanem przedrzucawkowym .. zwlekalam strasznie długo z druga ciąża córka ma już 9 lat.. boję się że to wsZystko się.powtorzy .. ciśnienie już wysokie .. A to dopiero 6 tydZień :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry