reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
spokojnie jeszcze czas zeby sie wyjaśniło , może to być widoczne ciałko żółte i zarodek i Ciebie
ja sobie tak w nocy pomyślałam ze bliźniaki to rozwiązały by wszystkie moje niejasności i dylematy. Ale to tak żartem, byle choć jedno i zdrowe
Jakie wy jesteście wszystkie młode, czuje się przy was jak wapniak
 
reklama
Dziewczyny to mój pecherzyk, ciałko żółte i podobno gdzieś tam jest milimetrowy zarodek :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170207_090355.jpg
    20170207_090355.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 81
ewegub a dopegyt bierzesz?

hajmal no zapewne sie to wyjaśni za tydzień w środę [emoji4]
Dokładnie 1 dzidzia z pięknym serduszkiem starczy [emoji4]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Witam nowe mamusie. [emoji4]
Mi też 1 zdrowa dzidzia wystarczy, ja wolała bym nie mieć teraz bliźniaków chociaż zawsze o nich marzyłam. Nie dałabym rady.
Już teraz jestem pełna obaw co to będzie i jak pogodzić wszystkie obowiązki. Syna do szkoły i dwójka małych szkrabow w domu.[emoji1]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rzygam jak kot. Odkad wstalam mialm juz 4 wizyty w WC masakra. Oprocz tego migrena ktora doskwierala mi przed ciaza dopadla mnie i teraz i boli ze zdwojona sila, wzielam paracetamol ciekawe czy pomoze. . . .
 
Nie biorę póki co nic 15 lutego mam wizytę, ale dopegyt zatrZymuje u mnie wodę i jest jeszcze gorzej wykluczyłam sól i cukier dużo odpocZywam .. byleby do wizyty ..
 
Witajcie :) widzę nowe mamy gratulacje :) spokojnych 9 miesięcy :)
Spark nie mogłam dziś spać tak się denerwowałam ale bardzo się cieszę że wszystko ok i jest mały groszek :* jeszcze raz gratulacje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje wszystkim nowym mamom ^^ Mnie tylko martwi nie wiem czy tak macie ale jak sie budze to mam podbrzusze w kolce jak kichlam to zabolało i jak sie rozciągałam to prawy bok bol straszny. Cycki bola i mam wieczorne mdłosci ale male.
 
reklama
Hejmal, a Ty ile masz lat?

Za bliźniaki dziękuje. Nie wiem jak można ogarniać bliźniaki... na moja jedną jak sie urodziła to rąk nie starczało - cały czas sie darła, cały czas coś.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry