reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ania bardzo mi przykro.
Alpine też tak myślałam, że wejdę na forum dopiero po 12 tyg ale tak naprawdę co to da. Będę siedziec sama w domu i bać się. A tak chociaż trochę razem z wami będę cieszyć się z tych może krótkich a może tym razem długich chwil.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Wlasnie dlatego wole chodzic do pracy i nir miec tyle czasu na zastabawianie sie;)
 
reklama
Dziękuję Wam bardzo :* Na szczęście mam 2 zdrowe córeczki. Gdyby nie one i mój kochany mąż pewnie całkowicie załamałabym się.. Postanowiliśmy, że jeszcze raz będziemy się starać. Ale jeśli tym razem też nie wyjdzie, to odpuścimy. Czasami się zastanawiam, czy jest nam dane mieć więcej dzieci. Może nasz "limit" już się wyczerpał.. W każdym razie mam nadzieję, że znowu w końcu zostanę mamą.. :)
 
Moze sie cos rozciaga, moze krwiaczek a moze niewiadomo co. Moze dziecko sie wgryza i trafilo na żyłkę, moze krwiaczek plami. Ciesz sie ze brazowo tz ta krew jest stara. Wiec na razie jest ok
Jak masz luteine to wez i nospe zapobiegawczo przeciwskurczowo przez pare dni. Lekarz mowil ze zazwyczaj te ciaze z wczesnym plamieniem sie utrzymuja.
a co bedzie to sie okaze. Co pisane to sie nie zmieni.
Ja bym dzis miala 4 -5 dzien @ to sobie tym tlumacze zeby za wczasu nie plakac. I mnie tego plamienia w polowie dnia bylo sporo, tj na wkladce nie bylo tylko ma papierze i dalej sie czysci. Postaraj sie nie denerwowac bo wtedy mimowolnie mozna skurcze wywolywac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry