reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj tyle czekania na te wizyty. Moja następna jest dopiero 20.02 dlaczego ten czas szybciej nie leci. Na wrześniu któraś z kolei poronila. Kurde takie to przykre.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Jakie to jest niesprawiedliwe i okropne, czeka sie na serduszko a ono niewiele zmienia, niby ryzyko spada a tu dupa, u mnie bylo to samo w maju, bylo serduszko, dzidzia 2,5cm a potem mniejsza i bez akcji serca... chodzilam tak 2tygodnie ale sie nie zaczelo samo, potem zabieg :( mam ochote "przyjsc" na dobre na forum po 12tyg...
 
reklama
Jakie to jest niesprawiedliwe i okropne, czeka sie na serduszko a ono niewiele zmienia, niby ryzyko spada a tu dupa, u mnie bylo to samo w maju, bylo serduszko, dzidzia 2,5cm a potem mniejsza i bez akcji serca... chodzilam tak 2tygodnie ale sie nie zaczelo samo, potem zabieg :( mam ochote "przyjsc" na dobre na forum po 12tyg...
Kochana nie myśl o tym będzie wszystko dobrze dbaj o sobie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dziękuje Wam za wsparcie i nadzieję, jednak beta zaczęła spadać :( Wczoraj miałam 373, dziś jest tylko 297 ;( Progesteron też jest niższy niż tydzień temu, tak więc nie mam już żadnych złudzeń.. Najgorsze jest to, że lekarze nie dali mi żadnych tabletek na podniesienie progesteronu o co mam do nich żal.. To już 2 raz.. :( Żegnam się z Wami i trzymam mocno kciuki, aby Wasze maleństwa dobrze rosły :*:*:*
 
Dziewczyny, dziękuje Wam za wsparcie i nadzieję, jednak beta zaczęła spadać :( Wczoraj miałam 373, dziś jest tylko 297 ;( Progesteron też jest niższy niż tydzień temu, tak więc nie mam już żadnych złudzeń.. Najgorsze jest to, że lekarze nie dali mi żadnych tabletek na podniesienie progesteronu o co mam do nich żal.. To już 2 raz.. :( Żegnam się z Wami i trzymam mocno kciuki, aby Wasze maleństwa dobrze rosły :*:*:*
Aniaa bardzo mi przykro , tule cie mocno ! [emoji8][emoji171] na pewno doczekasz się swojej fasolki !
Ja też 2 razy poronilam , za 3 razem udało się z Lenka .
Nie trac nadzieji bo doczekasz sie fasolki zdrowej [emoji8]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
Ania bardzo mi przykro.
Alpine też tak myślałam, że wejdę na forum dopiero po 12 tyg ale tak naprawdę co to da. Będę siedziec sama w domu i bać się. A tak chociaż trochę razem z wami będę cieszyć się z tych może krótkich a może tym razem długich chwil.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, dziękuje Wam za wsparcie i nadzieję, jednak beta zaczęła spadać :( Wczoraj miałam 373, dziś jest tylko 297 ;( Progesteron też jest niższy niż tydzień temu, tak więc nie mam już żadnych złudzeń.. Najgorsze jest to, że lekarze nie dali mi żadnych tabletek na podniesienie progesteronu o co mam do nich żal.. To już 2 raz.. :( Żegnam się z Wami i trzymam mocno kciuki, aby Wasze maleństwa dobrze rosły :*:*:*
Aniu bardzo mi przykro [emoji19] trzymaj się

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania bardzo mi przykro.
Alpine też tak myślałam, że wejdę na forum dopiero po 12 tyg ale tak naprawdę co to da. Będę siedziec sama w domu i bać się. A tak chociaż trochę razem z wami będę cieszyć się z tych może krótkich a może tym razem długich chwil.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
A co ci właśnie da że będziesz tu od 12 tygodnia? Zawsze możesz się podzielić tym co cię dręczy i niepokoi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry