reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Igusiad ja to wiem ze nie jest. Radze tylko z dobrego serca bo przeszlam pieklo na wakacjach i w listopadzie poprawke. Zreszta zerknij w moja stopke.
Dzieki dziewczynom z forum nie zbzikowalam i stanelam na nogi.

Domred piekna beta oj chcialabym taka jutro miec :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiem, że radzisz z dobrego serca.Widziałam twoją sygnaturkę, u mnie o tyle lepiej, że traciłam ciążę na wcześniejszym etapie.
 
Kolega lekarz powiedział, że mam betę następna zrobić za dwa tygodnie, nie stresować się i nie dźwigać. Łykac kwas foliowy i dać maluszkowi rosnąć. Ze to moje 201 jest całkowicie ok w 30 dniu od ostatniej miesiaczki, na usg była plamka czarna a w badaniu ginekologicznym wszystko było ok. Powiedział, że tylko sobie szkodze tym niepotrzebnym stresem a nic z tego nie wynika. A to taki dobry kolega, więc nie powiedział tak na odwal się. Jestem wybornie dobrej myśli!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry