reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mififi wyspij się [emoji9]

Ja jeszcze ogarniam mieszkanie zapewne o 1 znajdę sie w łóżku ...

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
reklama
Ja tez ide lulu. Jutro do pracy a potem na wizyte do domu nie wroce pewnie przed 20
Spokojnej nocy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co prawda podrażnień nie ale ale ciężko z wkładaniem:/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

To chyba zalezy od osoby,w 1 ciazy bralam od 5tc do 34tc i obylo sie na szczescie bez podraznien

Gdzies czytalam ze aplikatora sie nie stosuje w ciazy, ale nie pamietam czy tu gdzies na forum

ja tez juz ide spac,bo nie wstane rano:(
 
Witam się i ja i gratuluję wszystkim 2 kresek. Termin na 03.10. Pierwszy test robiłam we wtorek, drugi w czwartek. W piątek byłam u gin, ale niestety nic nie widziała jeszcze oprócz czegoś w jajniku, oby to nie pozamaciczna. Ale po wyniku bety 655 pani doktor mówi, że raczej nie, że to może być jakaś cysta. Mam nadzieje, że tak jest. O drugie dziecko staram się 5 lat, przez ten okres miałam już dwa poronienia. Stąd teraz panikuje potrójnie:-)
 
igusiad witaj [emoji4]
Duża ta twoja betka [emoji5]
Będzie dobrze teraz [emoji5]
Kiedy mialas ostatnia @?

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
1485756513-aaaaaa.jpeg

Moje testy, dzisiejszy na dole

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

Hajmal piękne [emoji8]

Ja sie zbieram na bete , az mi niedobrze chyba ze stresu + brzuch boli..


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
xBUMx ostatnia miesiączka 27.12 myślisz, że za duża? Wiesz za duża świadczy właśnie o pozamacicznej. Idę zaraz spróbować wyciągnąć skierowanie na drugą betę bo mieszkam w Holandii i tu każde badanie tylko lekarz może zlecić

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się nieśmiało i gratulację wszystkim zafasolkowanym :) 2 kreseczki ujrzałam w pon, chociaż test robiłam z myślą negatywną. Beta w 9dpo wyszła <0.1, lekarz w piątek też nie dawał złudzeń, że się udało, ponieważ stwierdził, że mam zapalenie jajnika i nie ma szans na ciążę. Zrobiłam test wiedząc, że wyjdzie negatyw. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłam 2 kreski :D Pobiegłam na betę: 22.7 :) Po 48h było 69.6, a po następnych już 249 :) Dziś jeszcze raz idę i zbadam progesteron. W sierpniu byłam w ciąży biochemicznej i teraz strasznie się boję.. Mimo, że jestem już mamą grudniową 2013 i wrześniową 2015 :) Mam 2 wspaniałe córeczki, ale marzy mi się jeszcze jedno baby ;) Wg OM termin na 4.10 :)
 
reklama
Hej,:) Witam nowe zafasolkowane mamy :) Ja dziś też byłam na becie, zrobiłam dodatkowo progesteron. Wyniki pewnie koło 15. Miłego dnia :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry