reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam się i ja i gratuluję wszystkim 2 kresek. Termin na 03.10. Pierwszy test robiłam we wtorek, drugi w czwartek. W piątek byłam u gin, ale niestety nic nie widziała jeszcze oprócz czegoś w jajniku, oby to nie pozamaciczna. Ale po wyniku bety 655 pani doktor mówi, że raczej nie, że to może być jakaś cysta. Mam nadzieje, że tak jest. O drugie dziecko staram się 5 lat, przez ten okres miałam już dwa poronienia. Stąd teraz panikuje potrójnie:-)
Witaj i gratulacje [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się nieśmiało i gratulację wszystkim zafasolkowanym :) 2 kreseczki ujrzałam w pon, chociaż test robiłam z myślą negatywną. Beta w 9dpo wyszła <0.1, lekarz w piątek też nie dawał złudzeń, że się udało, ponieważ stwierdził, że mam zapalenie jajnika i nie ma szans na ciążę. Zrobiłam test wiedząc, że wyjdzie negatyw. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłam 2 kreski :D Pobiegłam na betę: 22.7 :) Po 48h było 69.6, a po następnych już 249 :) Dziś jeszcze raz idę i zbadam progesteron. W sierpniu byłam w ciąży biochemicznej i teraz strasznie się boję.. Mimo, że jestem już mamą grudniową 2013 i wrześniową 2015 :) Mam 2 wspaniałe córeczki, ale marzy mi się jeszcze jedno baby ;) Wg OM termin na 4.10 :)
Witaj kochana [emoji2] gratulacje [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi mialas usg było widać?

Mnie dzis przyjął na nfz , ale nic nie widział jeszcze n usg , tylko endo pogrubione.

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
Tak taka malutka kropka [emoji2] powiedział że zdjęcie zrobimy za 3 tygodnie i będzie już serduszko [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi jej gratulację zobaczenia kropeczki , też bym już chciała , ale chyba za tydzień pojadę prywatnie :)
 
u mnie jest ten minus , że kuźwa nie wiem kiedy owu była , wydaje mi się , że dopiero dzidzia zagnieździła się 4 dni temu , więc chyba nawet u mnie 4tc by był :/ mam nadzieję , że betka to wyjaśni :)
 
u mnie jest ten minus , że kuźwa nie wiem kiedy owu była , wydaje mi się , że dopiero dzidzia zagnieździła się 4 dni temu , więc chyba nawet u mnie 4tc by był :/ mam nadzieję , że betka to wyjaśni :)
Dokładnie o 15 wyniki będą tak?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi ja to jestem w gorącej wodzie kąpana hehe :) przedewszystkim jestem po 2 poronieniach i się boję czy jest wszystko ok ... + z córką poród też miałam nie zaciekawy i ogólnie się boję , że może być coś nie tak ...
Wiem , że trzeba być cierpliwym , ale ja nie umie...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry