reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzien dobry :)
Widzę ze przeziębienie dopada prawie każda z nas, pogoda beznadziejna raz slonce raz deszcze i to takie najbardziej zdradliwe jest
Ja byłam przeziębiona ale na szceszcie mi przeszło ale teraz mąż się meczy i w nocy mój synek dostał gorączki także dzisiaj nigdzie nie wychodzę żeby mógł leżeć w łóżku caly dzien, mam nadzieje ze obejdzie się bez lekarza
Miałam się wybrać na zakupy owocowe ale niestety musza zaczekać do popołudnia aż mąż wróci z pracy
Kciuki za wizytę :)
Miłego dnia
 
reklama
Witam się i ja :) wracam właśnie z laboratorium, ciekawe jak moje wyniki moczu i krwi wyjdą i czy te przeklęte tsh jest w normie.
Kciuki za wizyty ✊✊
 
Dzień dobry. Ależ miałam noc. Mąż w pracy syn pojechał do siostry na noc bo tu dzieci mają teraz 2 tyg wakacji. A mi się spać nie chciało. Zasnęłam ok 5 ale już wstałam bo jutro na 8 do pracy i jak teraz pośpię to znowu wieczorem będzie problem.
U mnie dzisiaj leniwy dzień. Do pracy na 17 dopiero. Ale to ostatni poniedziałek.
Kciuki za dzisiejsze wizyty. Czekamy na dobre wiadomości.
Widziałyście, że styczniówki się już pojawiły :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji5]ja wczoraj nie pisałam ale Was podczytywalam. Bo miałam bardzo aktywny dzień [emoji5]rano basen a później spędziłam cały dzień na rybach z moim, aż mi normalnie trochę ręce i dekolt spieklo [emoji5] Ale mina mojego i jego kolegow jak wyciaglam 4 pstrągi... ehh bezcenne [emoji6]
Współczuję przeziebien[emoji54]- mnie tylko gdzieś gardło drapie ale jest ok
Widziałam też brzuszek gdzieś wczoraj - piękny [emoji6]
Dajecie takie apetyczne zdj posiłków ze aż ślinka cieknie [emoji5]
A wgl to.mam teraz taki apetyt ze szok. Ciągle bym tylko coś jadła. Dziś w planach mam zupę jarzynowa i pierogi z truskawkami [emoji1]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji4]

Gardło mi trochę opuściło , wykapalam sie i poszlabym najchętniej dalej spać , ale musze młodą do mojej siostry zanieść , a ja dziś jestem skazana sama jechać na USG bo P nie może się zwolnić , więc napisze po wizycie - trzymajcie kciuki ! [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Czesc dziewczynki :) widze ze juz dlugo nie spicie, ja tez jestem przeziebiona, bylam u lekarza i przepisal mi *spam* syrop i sol do nosa, mam nadzieje ze pomoze. Zazdroszcze wam basenu :( moj lekarz stanowczo zabronil, bede musiala sie jakos obejsc. Jak tam wasze wizyty? trzymam kciuki :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Hej dziewczyny [emoji4]

Gardło mi trochę opuściło , wykapalam sie i poszlabym najchętniej dalej spać , ale musze młodą do mojej siostry zanieść , a ja dziś jestem skazana sama jechać na USG bo P nie może się zwolnić , więc napisze po wizycie - trzymajcie kciuki ! [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
Pewnie ze trzymamy kciuki i czekamy na dobre informacje :)
Lili pierogi z truskawkami pyyycha, po takich łowach to myślałam ze będzie rybka na obiadek ;)
No i kolejna Mamusia chora...ach co za pogoda :/
 
Nad papierami z pracy spedzilam 3 godziny, ostatnie 15 min to bol podbrzusza , nie duzy ale odczuwalny. Chcialam glupia skonczyc i mieć z glowy, to mam za swoje. Na 12:30 jade po mlodego a potem umowilam sie do rodzinnego na 13, zeby mi przepisal clexan i skierowanie na badania. Gin mi przepisze clexan ale bez ryczałtu a tak te zastrzyki na miesiąc kosztuja jakies 350 zl, do tego luteina 100, prenatal 50, asmag 15, acard, eutyrox, dopegyt, *spam* bo wiecznie chora jestem. Dobrze ze juz nie musze brac dupka, wychodzi miesiecznie ponad 600 zl. + wizyty i badania. Jak mi ktos powie ze ciaza to nie choroba to mu chyba dam strzala. Jak nie jestem w ciazy cisnienie prawidlowe nawet przed operacja a to byl stres!, tarczyca w pożądku, normalnie to ja zdrowa jestem tylko w ciazy wszystko szaleje.
Pisalam wam kiedys mam szwagierke w ciazy ledwo kwas foliowy lyka, z badan zrobila krew, mocz i cukier na czczo. Mowi ze jej wiecej nie trzeba bo lekarz nie kazal a to ten sam du...ek co przez niego stracilam Adasia. Jak mozn byc tak glupim zeby do niego isc, to nie ogarniam. Przepraszam musialam sie komus wygadac,

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny ja juz od rana na nogach...bylam na nifty i jestem szczuplejsza o 2300 zl..
Poza tym pani w zusie powiedziala ze od 31 marca ksiegowa jeszcze nie dostarczyla mojego zwolnienia...takze na pieniadze jeszcze bede musiala sobie poczekac...
A u mnie dzis zimno jak cholera...jakby zima szla a nie wiosna...normalnie zaluje ze czapki na glowe nie zalozylam..
A teraz jade do domu zjesc wreszcie sniadanie a w sumie to juz obiad...
Milego dzionka i trzymam kciuki za wizyty jak sa...buzki..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry