reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A zapomnialam napisać, ze w 4tyg pzytylam 0.5kg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
reklama
Paulik Xbum super zakupy!!! Poszalalyscie :)

Ewi super ze wynik ok i gratulacje dziewczynki :)

Ja praktycznie większość rzeczy powydawalam po synku ale ostatnio jak układałam rzeczy w szafie to jeszcze jeden worek znalazłam i 3 przepiękne kocyki chłopięce a wczoraj się okazało ze dziewczynka także kupuje wszystko od nowa :)
Szkoda ze nie mieszkacie bliżej bo chetnie bym je Wam dała :) :)
Zrobiłam dwa prania, posprzątałam salon i kuchnie jeszzce została łazienka ale to na później :) pokój córka sprząta sama a synkowi pomaga mąż
Na obiad miałam pulpeciki w sosie koperkowym bo miałam na nie wielka ochotę No i oczywiście byłam w sklepie po owoce!! Za bardzo Wam pozazdrościłam
Teraz odpoczywam, mąż wrócił z pracy i bawi sie z młodym, córka u koleżanki. Pełen luzik

Witam nowa Mamę :)
 
U mnie też pełno ubrań po córci czeka u teściowej na strychu, ale wejdę tam dopiero w wakacje i zacznę przebierać co mi potrzebne na już, ale faktycznie duża radość kupować takie maleńkie ubranka. Zapewne coś dokupię ale niewiele bo po co skoro przy córci miałam pełno rzeczy których ani razu nie założyłam
 
Hej dziewczynki? Ktoras dzis wizytuje? :) bylismy dzis z moim na zakupach i ciuut nas ponioslo... :D ale jestem zadowolona z zakupow :D

1492776931-aaaaaa.jpeg


12.10.2017 [emoji480]

Paulinka i Bum świetne zakupy :D I jak dużo!

My wczoraj byliśmy w innym Lidlu i było mniej przebrane, więc jeszcze coś mi się udało upolować:
18073273_1615835841779799_1976086551_n.jpg

Właśnie te spodenki jeszcze chciałam i był ostatni komplecik, rozmiar 50-56, będzie na wyjście ze szpitala albo coś :) A koszulka z poprzedniej kolekcji, ale przesłodka, nie mogłam się oprzeć. Mój M lubi żeglarstwo, więc w ogóle w sam raz :D No i parę ciążowych rzeczy jeszcze kupiłam. Jakiś taki mniej oblegany Lidl, chyba sami staruszkowie w okolicy mieszkają :D
 

Załączniki

  • 18073273_1615835841779799_1976086551_n.jpg
    18073273_1615835841779799_1976086551_n.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 396
Mi niby koleżanka po synu naszykowała masę ubrań, ale znając życie będzie u nas dziewczynka :-D hihi :-)

Dziewczyny, naprawde fajne rzeczy kupiłyście :-)

BUM wszystko zamawiałaś razem? W 1 sklepie? :-) Piękne te Twoje pajace :-)
 
No właśnie tez to przeczytal, ze może sie dzwignac a potem sie obniza.. Tak 7 dni , wiec za tydz dopiero bym mogła iść, bo gin mówił , ze po antybiotyku.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
No to mysle ze właśnie po skończeniu antybiotyku powinnaś zrobić te badania zeby mieć poprawny wynik. Nawet gdybys miała nadal wysoki to by Ci kazali brac dalej ten antybiotyk, a jeśli zaczęłaś go to mówią ze i tak trzeba go skończyć. Spokojnie, duomox podobno bezpieczny w ciązy a przy tak nie dużym przekroczeniu to nim sie obejrzysz bedzie to za Tobą :)
Tez sie martwie czy mi sie cos nie przyplątało ale mam nadzieje ze to tylko chwilowe i nie będę musiała nic brac.
Witam nowa mamusie :)
Ja dziś odwiedziłam rodziców i załapałam sie na obiad :)) barszczyk i pierogi z borówkami mniam :) mama robi najlepsze a miała jeszcze pomrozone borówki leśne :D
Teraz zrobiłam łososia na kolacje a na jutro gotuje gulasz.
 
ewkap to z dzisiaj co dodalam to z tej wyprawki z fb , jeszcze na wozek czekam bo na sklepie nie miała tego co chce modelu [emoji6]

Natalia ciekawe czy będziesz musiala powtarzać przy tak minimalnym podwyższeniu? Mi mowil , ze do 8 by było ok , ale ze jwst ponad 10 to ten antybiotyk.
Na razie to wypatruje poniedziałek [emoji41] bo mam usg gdzie te prenatalne a w czwartek uag u gina na NFZ [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
Dziewczyny. Potrzebuję rady :(
Mamy kota. Też kot od początku jakoś za mną nie przepada. W dzień jest ok, leżymy sobie razem. A w nocy ona mi na twarz skacze, albo gryzie w ramiona dlatego zamykamy sypialnie na noc. Ostatnio drapie jak szalona w drzwi i maz ja z kuweta wywala do innego pokoju i tam jest zamknięta na noc. Bardzo się boimy jak to będzie jak ze mnie dzidzia wyjdzie, czy będzie jej tam samo nie lubiła jak mnie i z tego powodu zaczęliśmy myśleć żeby ją oddać do adopcji. Wystawiłam ja nawet na olx żeby zobaczyć jaka jest reakcja ludzi, czy ktoś wgl wchodzi na takie ogłoszenia. I pach. Dzisiaj ktoś do mnie napisał w jej sprawie czy jest do adopcji :( na razie nic nie odpisałam :( mąż po mnie jedzie, że ten kot to była moja zachcianka i ma rację, to ja się uparłam na kota i to mnie ona gryzie, męża wcale :( kocham tego kota, ale chyba boję się mieć w domu o nią i dziecko :( co ja mam robić [emoji24][emoji24]
 
reklama
Dziewczyny. Potrzebuję rady :(
Mamy kota. Też kot od początku jakoś za mną nie przepada. W dzień jest ok, leżymy sobie razem. A w nocy ona mi na twarz skacze, albo gryzie w ramiona dlatego zamykamy sypialnie na noc. Ostatnio drapie jak szalona w drzwi i maz ja z kuweta wywala do innego pokoju i tam jest zamknięta na noc. Bardzo się boimy jak to będzie jak ze mnie dzidzia wyjdzie, czy będzie jej tam samo nie lubiła jak mnie i z tego powodu zaczęliśmy myśleć żeby ją oddać do adopcji. Wystawiłam ja nawet na olx żeby zobaczyć jaka jest reakcja ludzi, czy ktoś wgl wchodzi na takie ogłoszenia. I pach. Dzisiaj ktoś do mnie napisał w jej sprawie czy jest do adopcji :( na razie nic nie odpisałam :( mąż po mnie jedzie, że ten kot to była moja zachcianka i ma rację, to ja się uparłam na kota i to mnie ona gryzie, męża wcale :( kocham tego kota, ale chyba boję się mieć w domu o nią i dziecko :( co ja mam robić [emoji24][emoji24]
Powiem Ci szczerze że też bym się chyba załamała. Może iść do weta zapytać się co może być przyczyną takiego zachowania. Teraz koty maja okres nie wiem jak to się mówi... Rozrodczy? Też miałam kota 13 lat i nie wiem co bym zrobiła. Teraz zastanawiam się nad psem bo to moj pepuszek ale wiem że jeżeli stwarzałby zagrożenie dla dziecka to niestety szukalabym mu domu ale na pewno nie pierwszego lepszego. Jestem na 99%pewna że nic nie zrobi bo łagodny jak baranek i zaszw6jak przychodzi ktoś z dzieckiem to się nawet opiekuje i bawi z nim ale trzeba miec wszystko na uwadze





Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry