reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Bum piękne zakupy :) zazdroszcze :) Witaj Ewii :) skąd jesteś? Ja zjadłam obiad a potem drzemka. Właśnie sie obudzilam i czuję sie super mimo że za oknem nieciekawie [emoji14]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Płci jeszcze nie znam, maluch nie chciał się pokazać ;) A dzisiaj i tak lekarz dosyć mocne spóźnienie miał więc tylko posprawdzał co najważniejsze i zaprosił na kolejną wizytę :)
Jestem z okolic Malborka :happy: Mdłości na szczęście przeszły w 6 tygodniu i od tego czasu zaczęły się bóle bioder i kręgosłupa, czasami w pracy wytrzymać się nie da ale takie są uroki ciąży ;)
 
Witam
U mnie pogoda też nie rozpieszcza, ale z rana pojechałam na badania a potem przy przychodni zahaczyłam lidla i jeszcze biustonosz do karmienia dokupiłam i legginsy ciążowe :tak::tak:
A potem długi spacer z psem, obiad i tak zastała mnie ta pora :-D
A wiecie ze ja przesypiam całe noce bez wstawania na siusiu, od początku tak mam i oby jak najdłużej
Bum oby antybiotyk szybko pomógł, wyprawka super, Ty to już gotowa na urodzenie dzidzi
Reszcie dziewczyn gratuluję udanych wizyt, ja mam we wtorek i już nie mogę się doczekać, dobrze że na godz.9.45 to nie będę się za długo stresować w ciągu dnia
Justa do poniedziałku jeszcze trochę czasu to zastanowisz się jeszcze czy robić te badania
 
"xBUMx gdzies czytałam ze antybiotyk może zaburzać wyniki CRP i powinno sie odczekać po jego braniu, także nie wiem czy robienie badań w poniedziałek ma sens w Twoim przypadku. Ale nie wiem na ile to prawdy. Długo masz zażywać ten antybiotyk?
 
"xBUMx gdzies czytałam ze antybiotyk może zaburzać wyniki CRP i powinno sie odczekać po jego braniu, także nie wiem czy robienie badań w poniedziałek ma sens w Twoim przypadku. Ale nie wiem na ile to prawdy. Długo masz zażywać ten antybiotyk?
No właśnie tez to przeczytal, ze może sie dzwignac a potem sie obniza.. Tak 7 dni , wiec za tydz dopiero bym mogła iść, bo gin mówił , ze po antybiotyku.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
Bum ja mialm wtedy lekkie schodzace juz zatoki wiec stad bylo 12. Nic mi nie dali ani nie zalecili.

Paulik ladne zakupy. Za te pajace to chyba ladnie sie szarpneliscie :)

Natalia ja zaczynalam od 8,5 tsh w 5tc ostatnio bylo 3,7 eutyroxu biore juz 125, endo mowila ze zbijamy do 2,5. Najlepsze jest to ze po za ciaza mam w normie,

Bum ladne ciuszki. Oj jak wy tak zamawiacie to az mnie korci, ale nie kaze mezowi tych pudel z ciuszkami zniesc przed 24 tc. Bo po to juz bedzie bezpiczniej. Mam tu w szafie tylko pajacyk i pieluszke. Taka radosc sprawia kupowanie tych wszystkich ciuszkow, no ale glupota bylo by kupowanie 15 body, czy 10 pajacyka :(. Teraz zaluje ze nie rozdalam wszystkich ubranek jak patrze na Wasze zakupy.

Ewi gratuluje coreczki.

Ewka bardzo Ci wspolczuje tego zapracowania męża. Mysle ze pa re dni uda mu sie ukrasc pracy.

Moj maz dzis rano wstal pol godziny wczesniej zeby ogarnac dom i pozmywac gary. Jak na razie spisuje sie wysmienicie. Mlody tez jest bardzo pomocny. Dobrze mam bo zaden nie mrudzi.

Lekarz patrzyl czy jest czy nie ma siusiaka. Dzidzia sie zaslonila i usiadla tak dupcia ze nic nie bylo widac.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum ja mialm wtedy lekkie schodzace juz zatoki wiec stad bylo 12. Nic mi nie dali ani nie zalecili.

Paulik ladne zakupy. Za te pajace to chyba ladnie sie szarpneliscie :)

Natalia ja zaczynalam od 8,5 tsh w 5tc ostatnio bylo 3,7 eutyroxu biore juz 125, endo mowila ze zbijamy do 2,5. Najlepsze jest to ze po za ciaza mam w normie,

Bum ladne ciuszki. Oj jak wy tak zamawiacie to az mnie korci, ale nie kaze mezowi tych pudel z ciuszkami zniesc przed 24 tc. Bo po to juz bedzie bezpiczniej. Mam tu w szafie tylko pajacyk i pieluszke. Taka radosc sprawia kupowanie tych wszystkich ciuszkow, no ale glupota bylo by kupowanie 15 body, czy 10 pajacyka :(. Teraz zaluje ze nie rozdalam wszystkich ubranek jak patrze na Wasze zakupy.

Ewi gratuluje coreczki.

Ewka bardzo Ci wspolczuje tego zapracowania męża. Mysle ze pa re dni uda mu sie ukrasc pracy.

Moj maz dzis rano wstal pol godziny wczesniej zeby ogarnac dom i pozmywac gary. Jak na razie spisuje sie wysmienicie. Mlody tez jest bardzo pomocny. Dobrze mam bo zaden nie mrudzi.

Lekarz patrzyl czy jest czy nie ma siusiaka. Dzidzia sie zaslonila i usiadla tak dupcia ze nic nie bylo widac.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No a ja żadnego kataru czy czego kolwiek.
Mam te nadciśnienie myslalam , ze może z tego to, ale stwierdził ze nie..
W pon mam usg podpytam tam lekarza.

No ja rozdalam wszystko i zostalam z niczym.
A kasy idzie na to mnostwo.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t3d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry