reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zaraz się biorę za gotowanie zurku, muszę tez koszyczek naszykowac do kościoła. Potem upiekę ciasto i mięsa. Sałatkę robie tak na swiezo w niedzielę rano ale juz wszystko mam podszykowane.
 
reklama
Heja, dziękuję za wszystkie życzenia i również życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Ja dzisiaj biorę się za sprzątanie domu, podłogi itp. Nic nie gotuje bo nie mamy gości. Jutro idziemy do teściów a pojutrze do moich rodziców także spoko :D
 
Ja dziś piekę mięso i robię sałatki. Pasztet upiekłam wczoraj, więc dziś mam z głowy ;-)
No i zostanie sprzątanie, ale mam nadzieje ze w tym mi mąż pomoże... łazienkę sprzatnelam wczoraj, dziś wytre szafki w kuchni i kurze a podłogi i odkurzanie kanapy zostawię mężowi ;-)
 
Hej :) dzisiaj tyle pracy, nie wiem czy bede miala wieczorem sily zeby cos napisac, wiec juz teraz zycze wam wesolych swiat, przepysznego jajuszka, kolorowych pisanek, mile spedzonego czasu z rodzina i oczywiscie duuuuzo kg! :) niech wasze bobaski się najedzą

12.10.2017 [emoji480]
 
Czesc dziewczynki...
Ja tez dzis zamierzam dzien w kuchni spedzic...upieke schabik...mastawie barszczyk srobie salatke i ciasto...
Niby jutro nie bedzie nas w domu ale ja tam lubie miec cos w lodowce...
Takze wstaje kobitki i milego dzionka...nie przemeczajcie sie zbytnio
 
Ja dzisiaaj piekę ciasto dla teścia na pon. Bo ma urodziny, robię barszcz biały i jakieś sałatki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane ! Radosnych, Spokojnych , spędzonych w gronie Najbliższych Świąt Wielkanocnych :)
 

Załączniki

  • Wielkanocny-krolik-w-kokardzie.jpg
    Wielkanocny-krolik-w-kokardzie.jpg
    111,4 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry