reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A to 1 dziecko?
Hehe to prawda, moja dzidzia w czwartek miała 6.51 [emoji14]

Tak, u mnie pierwsza ciąża. Tzn 3, pierwsza taka długa, ale domyślam się, że chodziło o to, że w drugiej brzuszek szybciej rośnie :-) Jeszcze nie rodziłam. Ale mam dziwne wrażenie, że w niedzielę mój brzuch był dużo większy niż dzis, mąż też tak twierdzi. Zaczynam się lekko denerwować...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć dziewczyny.
Siedzę sobie w przychodni w kolejce. Miałam przyjść tylko po dalsze zwolnienie a tu się okazuje że powinna mnie dzisiaj zbadać! :o a ja jestem "Nie przygotowana"... :o

Haha :-)
Beczulinda, Twoj ginekolog na pewno widział kobiety w różnych "wydaniach", więc nie stresuj się na zapas :-)
Ja z wejścia bym się zaśmiała, że przyszłam tylko po zwolnienie, a badanie jest dla mnie zaskoczeniem i dlatego np jestem nieogolona :-D
 
reklama
Nataliaa musty sa naprawde super i evo i igo (my mamy) a terenowo nieznoszczalny 4Rider :) eleganckie,zwrotne, wygodne, materialy latwe do czyszczenia, raz dwa i do prania, ja przy Miloszu tyle sie naogladalam i naszukalam, wiem ze dobrze wybralismy;) najwazniejsze bylo zeby spacerowka skladala sie w calosci a nie wozic wszedzie dwa osobne graty ;)
 
Ewka tak o to chodziło :) a to może zwyczajnie więcej zjadlas :D też tak czasem mam, że wydaje mi się, że jestem w 7mscu ciąży [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Piękna pogoda, do tego moja córa ma teraz rekolekcje i wraca ze szkoły o godz.10 więc na kompa czasu brak.
Wczoraj miałam wizytę u gin, niby wszystko ok, zmniejszyła mi duphaston na 2 x dziennie ale ciągnie mnie brzuch i kazała mi brać nospę a ja już tyle leków biorę że mam dość o_Oo_O
 
Nataliaa musty sa naprawde super i evo i igo (my mamy) a terenowo nieznoszczalny 4Rider :) eleganckie,zwrotne, wygodne, materialy latwe do czyszczenia, raz dwa i do prania, ja przy Miloszu tyle sie naogladalam i naszukalam, wiem ze dobrze wybralismy;) najwazniejsze bylo zeby spacerowka skladala sie w calosci a nie wozic wszedzie dwa osobne graty ;)
To super :-) pewnie juz zostaniemy przy tym wózku, oglądaliśmy go już w sklepie i właśnie był taki zwrotny, dużą zaletą było to ze jest amortyzowany, miękki, przeciez dziecko tez czasem trzeba "pobujać". Niektóre wózki są strasznie sztywne. wcześniej mąż chciał quinny mood, dla mnie jest troche zbyt orurowany, sztywny i cena duzo wyższa.
 
Dzień dobry:)
ja dziś od rana odpoczywam bo do pracy dopiero na 12.40, już 2 pranie robię.
Na śniadanko zachciało mi się kiełbaski z cebulką podsmażaną, po ostatnim kęsie był bieg do toalety...matko jak mnie wszystkie wnętrzności bolą;/

Powiem Wam że te ubrania z H&M ciążowe są super, na brzuchu jest rozciągliwy materiał. Legginsy mają pas pod sam biust, dziś dojdą jeszcze spodnie jeansowe:)
No super są! Ja kupowałam nie w H&M tylko w KIABI, bo połowę taniej,a le są świetne i nie zamienię na nic. Jeszcze krótkie spodenki i dresik dokupiłam, chodzę po domu w tym dresiku i go uwielbiam.

Spark, właśnie zauważyłam, że jesteśmy na tym samym etapie ciąży :-)

Ja noszę legginsy ciążowe, bo w żadne dżinsy się nie mieszczę, a moje normalne legginsy za bardzo mnie cisną w pasie ;-/

PS. Te opisy pod suwaczkiem w moim przypadku się nie sprawdzają, ponieważ moja dzidzia juz tydzień temu miała 6,5 cm :-)
Mi też się nie sprawdza, bo w poniedziałek dzidzia miała 7,5 cm.
 
Ja jakoś o wózku jeszcze nie myślałam ale trochę ubrań to muszę sobie kupić bo już w nic się nie mieszczę. Miałam taką luźną wiosenną kurtkę, ja ją teraz wkładam a ona się nie dopina. Całe szczęście że ciepło się robi to może jakoś dam radę :p
 
reklama
No te mutsy są super ale cena nie ma mój budżet. W ogóle macie lub planujecie kupić wózek 3w1? Wiem że te foteliki są średnie ale znów tak myślę czy nie lepiej na początku taki z wózka bo i tak wszystkie do 8-9kg a później kupić lepszy porzadniejszy.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry