reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A co Maz o tym sądzi? W takich sprawach często dobrze się faceta doradzić. Ja np byłam noga z wfu całe zycie, ale wiadomo, że z kobiet się aż tak nie śmieją.

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app



Moj maz mowi ze on tez nie byl jakos specjalnie sprawny z wuefu...nie lubial grac w pilke...mowi ze to minie...
Ale syn ma tylko problem z kolegami z klasy...zwlaszcza z takimi dwoma...a poza tum z reszta chlopcow dogaduje sie
 
reklama
Musze cos wymyslic...dzieki dziewczyny za odzew...
Ale tak jak mowicie dzieci sa podle...potrafia slowami gorzej przywalic niz dorosli...
Moj syn powiedzial ze ma ich gdzies i juz nawet nic nie mowi jak sie go czepiaja...
Tez powiedzial ze oni chyba sa zazdrosni ze nie ma problemow z nauka i ciagle 5 dostaje...
 
Tak czytam wasza wage i az mi wstyd bo ja waze o wiele wiecej....
Jestem wysoka...mam ponad 170 cm...
Ja ze swoją wagą już w ogóle nie wyskakuję [emoji23] Mam 178cm i duuuużo za dużo kg, Ale nadbagaż zgubię już po porodzie [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hej Dziewczyny :)

Dużo mamy tych chłopaków. Ja myślałam żeby pierwsza była dziewczynka, ale coraz częściej mam myśl, ze tam siedzi chłopczyk :).
Ja w 11 tyg miałam usg 3d i mój dzidziuś był przesliczny. Prawdziwy człowiek aż się poplakalam a co będzie później? :)

Dużo Was chudzinki. Ja mam 164 i waga mi trzyma na 47 kg i zawsze taka byłam. Jak przytyje w ciąży 10 kg to się wcale nie obrazę :)
 
Musze cos wymyslic...dzieki dziewczyny za odzew...
Ale tak jak mowicie dzieci sa podle...potrafia slowami gorzej przywalic niz dorosli...
Moj syn powiedzial ze ma ich gdzies i juz nawet nic nie mowi jak sie go czepiaja...
Tez powiedzial ze oni chyba sa zazdrosni ze nie ma problemow z nauka i ciagle 5 dostaje...
Dobrze, ze syn tak podchodzi. A dzieciakom się zaraz znudzi to zaczepianie jak nie będzie reagował. Powodzenia :)
 
Hej Dziewczyny :)

Dużo mamy tych chłopaków. Ja myślałam żeby pierwsza była dziewczynka, ale coraz częściej mam myśl, ze tam siedzi chłopczyk :).
Ja w 11 tyg miałam usg 3d i mój dzidziuś był przesliczny. Prawdziwy człowiek aż się poplakalam a co będzie później? :)

Dużo Was chudzinki. Ja mam 164 i waga mi trzyma na 47 kg i zawsze taka byłam. Jak przytyje w ciąży 10 kg to się wcale nie obrazę :)
To ja taka wagę miałam ostatnio w podstawówce :D

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufff jakoś przeżyłam ten dzień w pracy. Pokaże Wam jaki ja mam teraz widok z sypialni.
1490704747-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Piekna [emoji7]Kocham magnolie [emoji4]
Jak już zdecydujemy się na ten dom to na pewno zakupie do ogrodu wlasnie w takim kolorze [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
reklama
[

Mój Robak nadrobił już różnicę i idealnie się pokrywa z terminem om
emoji4.png
Mamy już ponad 3cm
emoji16.png
Wszystko jest w porządku Ale krwiaczek nie zmniejszył się od soboty w ogóle. Mój lekarz mnie pocieszył że jest malutki i niegroźny więc mogę się nie martwić, tylko utrzymać Duphaston do 12tc
emoji4.png


Tak w ogóle się zastanawiam- Wasze Maluszki sobie ładnie na pleckach leżą na zdjęciach a mój to jakiś Akrobata podwieszony "pod sufitem"
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
no widzisz maluszki nadrabiają nie ma co wazne ze zdrowe, krwiak za pare dni pewnie całkiem zniknie, gratuluje udanej wizyty

Czesc dziewczyny...kurde musze sie wam wyzalic...
Dzieci w klasie mojego syna...a zwlaszcza chlopcy strasznie mu dokuczaja juz nie wiem co robic...jakis czas byl spokoj bo wychowawczyni intetweniowala a dzis znowu przyszedl ze szkoly i mowi ze chlopaki mu dokuczali i od dziewczyny go przezywali...moje dziecko jest cich..spokojne moze za ciche...dobrze sie uczy i juz naprawde nie wiem co mam z tym zrobic... Sorry ze tak z innej beczki ale przykro mi jak przychodzi ze szkoly i sie zali...
A jak tam u was dzien mija...
Z dziećmi to już tak jest, nie wiem od czego to zależy, mam prawie 8 latka i choć ich mało to i tak jest pełen przekrój społeczeństwa od cichych wycofanych dzieci do łamignatów.
Hajmal, czytałam, ale wiesz, wole się nie nakręcać, bo to nie służy :). Dostałam Letrox 25mg przez 7 dni a potem do następnej wizyty (11 maja) 50mg.
Pewnie ze sie nie nakręcaj, chodziło mi tylko o to by Ci poradzić byś nie zlekceważyła zaleceń lekarza. Moje teh przed ciąża było 4 a w ciazy 8,5 i to w ciągu 3 tygodni.

Ufff jakoś przeżyłam ten dzień w pracy. Pokaże Wam jaki ja mam teraz widok z sypialni.

Jakie cudo, chyba bym z sypialni nie wychodziła :)

Mój młody tez nie ma zapału sportowego, mam nadzieję ze sie to choć trochę zmieni z czasem, choć ojciec w piłkę nie kopał to i młody pewnie nie będzie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry