reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny...kurde musze sie wam wyzalic...
Dzieci w klasie mojego syna...a zwlaszcza chlopcy strasznie mu dokuczaja juz nie wiem co robic...jakis czas byl spokoj bo wychowawczyni intetweniowala a dzis znowu przyszedl ze szkoly i mowi ze chlopaki mu dokuczali i od dziewczyny go przezywali...moje dziecko jest cich..spokojne moze za ciche...dobrze sie uczy i juz naprawde nie wiem co mam z tym zrobic... Sorry ze tak z innej beczki ale przykro mi jak przychodzi ze szkoly i sie zali...
A jak tam u was dzien mija...
Może na jakiś sport go zapisz. Piłka nożna?
 
reklama
1490700937-aaaaaa.jpeg

Mój Robak nadrobił już różnicę i idealnie się pokrywa z terminem om [emoji4] Mamy już ponad 3cm [emoji16] Wszystko jest w porządku Ale krwiaczek nie zmniejszył się od soboty w ogóle. Mój lekarz mnie pocieszył że jest malutki i niegroźny więc mogę się nie martwić, tylko utrzymać Duphaston do 12tc [emoji4]

Tak w ogóle się zastanawiam- Wasze Maluszki sobie ładnie na pleckach leżą na zdjęciach a mój to jakiś Akrobata podwieszony "pod sufitem" [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Mój bąbelek w 8 tygodniu wisial w poprzek ;)
 
Madagos naprawde wspolczuje. Nie chciala bym sie zamienic.

Kornelcia jaki problem jak macie kawalek dzialki :). Mi tu u mnie tylko lasow brakuje bo mieszkalam pod lasem, tu zas same pola.
AnScarlet tez masz ladny widok.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chapicha w ciazy tsh powinno byc nie wieksze niz 2,5 inaczej mozna nawet poronic. Poczytaj o niedoczynnosci trochę

Hajmal, czytałam, ale wiesz, wole się nie nakręcać, bo to nie służy :). Dostałam Letrox 25mg przez 7 dni a potem do następnej wizyty (11 maja) 50mg.
 
No wlasnie problem w tym ze moje dziecko jest bardziej mozgowcem niz sportowcem...uwielbia rozwiazywac zadania z matmy jest swietny w ortografii...i woli czytac ksiazki niz grac w pilke...
U mnie w pracy koleżanka miała podobny problem. Synek uczył się wspaniale, również bardziej mózgowiec i problem ten sam, chłopcy z kasy się z niego śmiali. Wysłała go na basen, na treningi. Najpierw trochę na siłę, a potem mu się spodobało, a żarty i śmiechy się skończyły :) może warto spróbować
 
1490700937-aaaaaa.jpeg

Mój Robak nadrobił już różnicę i idealnie się pokrywa z terminem om [emoji4] Mamy już ponad 3cm [emoji16] Wszystko jest w porządku Ale krwiaczek nie zmniejszył się od soboty w ogóle. Mój lekarz mnie pocieszył że jest malutki i niegroźny więc mogę się nie martwić, tylko utrzymać Duphaston do 12tc [emoji4]

Tak w ogóle się zastanawiam- Wasze Maluszki sobie ładnie na pleckach leżą na zdjęciach a mój to jakiś Akrobata podwieszony "pod sufitem" [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Superrr [emoji9][emoji7] rosnijcie , rosnijcie [emoji171]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t0d [emoji235]
 
A co Maz o tym sądzi? W takich sprawach często dobrze się faceta doradzić. Ja np byłam noga z wfu całe zycie, ale wiadomo, że z kobiet się aż tak nie śmieją.

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
No wlasnie problem w tym ze moje dziecko jest bardziej mozgowcem niz sportowcem...uwielbia rozwiazywac zadania z matmy jest swietny w ortografii...i woli czytac ksiazki niz grac w pilke...
Niestety dzieci są podłe bardzo... Mój mąż miał takie wielkie odstajace uszy jak był mały, teraz totalnie tefo nie widać. Jegk wspomnienia i opowieści z czasow szkolnych to jakaś masakra. Jak go zapytałam co kedynie mu pomagało to powiedział, że bardzo celne i zlosliwe komentarze do tych ktorzy sie z niego smiali. "Wole miec duze uszy niz takie kompleksy jak Ty masz", "Ja chociaz jestem madry a ty juz z glupoty nie wyrosniesz". No i bił sie na potege...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry