reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja wstałam o 5 ale znowu powrócił mi ból głowy i stwierdziłam, że popracuje z domu. Martwi mnie ta głową i ciągle mam krew na chusteczce po wytarciu nosa [emoji52]
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty a ja czekam jeszcze 7 dni, żeby zobaczyć moja fasolkę [emoji3]

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
Wyczytałam kiedyś w necie, że to normalne ok.9-11 tygodnia ciąży, że puszcza się krew z nosa. Sama w 9 tygodniu znajdywałam z 2-3 razy krew na chusteczce siąkając nos. O bolącej głowie mówił mi lekarz na ostatniej wizycie że to też normalne, zwłaszcza jeśli bierzesz magnez. Mnie niby głowa tak nie bolała mimo iż przyjmuje 6 tabletek dziennie magnezu. Aczkolwiek zawsze warto zapytać swojego lekarza, tym bardziej jeśli masz często te objawy...
 
reklama
44 kg? A mogę zapytać przy jakim wzroście? :)
Ja obecnie ważne 52,5 przy 160 cm. Zawsze miałam niedowagę niestety i dopiero jak byłam w liceum udało mi się nadgonić wagę i pilnuje żeby się utrzymywała bo mam zaburzenia łaknienia. W ciąży jem dużo więcej niż przed a mimo to schudłam o_O


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Roza 150 cm. Ja zawsze miałam niedowagę i te 50 kg dla mnie byłoby chyba najodpowiedniejsze. Wtedy jak miałam 55 kg (jeszcze nie w ciąży ) to było troszke za dużo. Ale to było bardzo krótko.
 
Nie przejmuj się, ja też jestem w pierwszej ciąży (jestem szczupłej budowy) a brzuszek mam również widoczny. Wczoraj byłam na basenie i ludzie spoglądali ewidentnie na niego... a myślałam że go nie widać aż tak ;p Fakt - ostatnio w końcu przeszłam magiczną granicę i to mój 4 dzień bez wymiotów i z ogromnym apetytem (wcześniej musiałam się zmuszać do jedzenia) ;-)
Ja ani razu jeszcze nie wymiotowałam, apetyt mi dopisuje tylko ciągle coś wymyślam jeśli chodzi o jedzenie to pyzy z mięsem to placuszki z jabłkami :)
 
Ja mysle, że z tymi brzuszkami to zależy od wielu czynników.
Ja przed ciąża przez większość życia wazylam 60-65 kg przy wzroście 161, bo jestem raczej grubszej kości, dobrze się czuje w takiej wadze i mogę jeść co chce i ile chce praktycznie. Przed samą ciąża wazylam 63kg po czym schudłam, miesiąc temu wazylam 61,45 a teraz 61,75. Schudłam, bo jak zawsze jadłam mięso tak teraz mi nie bardzo smakuje, słodycze też mi nie pasują, chipsy czy paluszki w bardzo małej ilosci, ale to raczej przy mężu, bo samej nie mam ochoty. Wszystko zależy. Ja teraz jem bardziej dietetycznie i zdrowo niż kiedykolwiek, bo tak mi smakuje. Każda ma inaczej i nie ma co się wielce przejmować

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beczulinda ja zawsze mieszkalam na wsi. Chyba jak by mnie zycie zmisilo to dopiero bym sie przeprowadzila do miasta ale nie dobrowolnie.

Paulinka juz widac brzuszki :)

Chapicha w ciazy tsh powinno byc nie wieksze niz 2,5 inaczej mozna nawet poronic. Poczytaj o niedoczynnosci trochę

Ewelyn zmierz cisnienie. W ciazy zdarzaja sie takie krwawienia.

Madagros sprawdz tsh ja tak w styczniu jak zaszlam w ciaze przytylam 6 kg nie wiadomo kiedy bo tsh skoczylo.
Wogole chudzinki jestescie ja mam troche wiecej, znacznie wiecej. Teraz juz wiem chyba czemu. Odkad sie lecze na niedoczynnosc schudlam 1 kg choc pol dnia leze i robie 30% tego co dotychczas. Jem bardzo podobnie.
Bylam u detetyka w grudniu. Wazyla mnie dwa razy mam 53 kg miesni i Strasznie duzo tej zlej wody. Tak sie dla mnie skonczyla praca nad kondycja. Bieganie, orbitrek, rower i dlugie wycieczki w trudny teren. Bo jak sie mialam ruszac wiecej to mialam schudnac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1490697232-aaaaaa.jpeg


Taki mam widok z okna salonu. Teraz jeszcze szaro ale jak zboza zaczna rosnac to jest super

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę robić po 10tym 4D., ale nie zawsze fajnie wychodzi .
Mi z młodą lepiej wyszło w 16tc niż w 20tc.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 13t0d [emoji235]
 
reklama
Ja po wczorajszych plamieniach dzisiaj lezakuje, mam wrazenie ze zwariuje do wrzesnia... :p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry