reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej,
Witam nową mamę. Monia mnie odrzuca od mięsa co jakiś czas bez ciąży. Jem wtedy dużo warzyw strączkowych i soi, ciecierzycy. W dietach wege na pewno znajdziesz czym możesz zastąpić mięso. Poza tym też myślę, że to po pierwszym trymestrze może ulec zmianie.
Ja na swoje samopoczucie od dziś też próbuję swojej lekkiej diety. Na razie jest lepiej niż dotychczas,ale zobaczymy czy to się sprawdzi.
Też się chciałam zalogować na bebiprogram ale mi nie poszło przez tel i tablet, muszę spróbować na laptopie. Na pewno też się zarejesruję do rossnę, wczoraj kupowałam sudokrem na potówki i gdybym już miała kartę zapłaciłabym 3zł mniej za małe opakowanie.
Jak znajdę jeszcze coś to wrzucę.
Paulik super fota.
 
reklama
Witam. Najpierw gratuluję udanych wizyt. Fajnie już się patrzy na te fotki. Widać już małe dziesiątka a nie kijanki. :-)
Mnie dzisiaj głowa boli. Ale pewnie to ze stresu. Miałam wizytę u jakby naszego endokrynologa. Nie wiedziałam czego się spodziewać więc stres byś. Okazało się że wizyta zupełnie nie potrzebna. Pan spojrzał na wyniki i powiedział że kontynuujemy leczenie. Cała wizyta trwała może z 2 minuty. Potem do pracy szybko do domu. Zmusiłam się do obiadu i dalej do pracy. Ehhh. Ale trzeba zarobić na ten wózek :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki [emoji3] podczytuje was od dawna w zasadzie od pierwszych postów i byłam mama którą była tu od początku że zdjęciem z dwoma kreseczkami ale jakość przez te tygodnie nie miałam weny do udzielania się przez ciągłe infekcje [emoji3] dzisiaj miałam usg genetyczne i test pappa . Z om termin mam na 3.10 a dzisiaj wyszło gin że 28.09 . Teraz czekam na wyniki testu.

1490205707-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki [emoji3] podczytuje was od dawna w zasadzie od pierwszych postów i byłam mama którą była tu od początku że zdjęciem z dwoma kreseczkami ale jakość przez te tygodnie nie miałam weny do udzielania się przez ciągłe infekcje [emoji3] dzisiaj miałam usg genetyczne i test pappa . Z om termin mam na 3.10 a dzisiaj wyszło gin że 28.09 . Teraz czekam na wyniki testu.

1490205707-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
Duży klusek [emoji7]
Między nogami nic nie było? [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
 
Nie [emoji3] gin stwierdził że Nie chce ryzykować z obstawianiem płci a ja się nie znam na interpretacji usg bo to moja pierwsza ciąża jak już w styczniu wam pisałam

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale fajny bobas :-) ciekawe czy jutro zobaczę mojego w podobnym wydaniu :-)

Gratuluję udanych wizyt Dziewczyny! :-)
Ja jutro jadę i staram się nie denerwować; -)
 
Ja też się denerwowalam ale jak zobaczyłam babelka to już jest lepiej staram się nie denerwować [emoji3]
Trzymam kciuki za kolejne wizyty [emoji173]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry