reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam przyszłe mamy :) Mi się również w końcu udało :) termin 31.10 2017 r. :) już nie mogę się doczekać. Jako że po praz pierwszy mam pytanko, czy macie podobnie? Mianowicie nie jestem wstanie zjeść mięsa... gotowane, a pieczone tym bardziej powoduje u mnie skręt kiszek, wszystkie okna pootwierane... Bazuję na warzywach i owocach, ale czym z powodzeniem zastąpić mięso? No i ten okropny ból piersi... macie jakieś sposoby na to? Dziękuję za odpowiedzi z góry :* Trzymajcie się mamusie :*
 
reklama
Ja wczoraj dostałam. I chciałam zapytać was czy jakieś jeszcze gratisy zamawiałyście? Na stronie bebiprogram, mozna sie zarejestrowac i dostajecie teczuszke, ksiazeczke z informacjami i przytulanke-kocyk dla dziecka :) Mily prezencik. Czekam jeszcze na paczke z bebiklub. Kojarzycie jeszcze miejsca gdzie wysyłają takie rzeczy? Fajnie cos dostac :)
Do mnie tez wczoraj doszła przesyłka z bebiprogram [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam przyszłe mamy :) Mi się również w końcu udało :) termin 31.10 2017 r. :) już nie mogę się doczekać. Jako że po praz pierwszy mam pytanko, czy macie podobnie? Mianowicie nie jestem wstanie zjeść mięsa... gotowane, a pieczone tym bardziej powoduje u mnie skręt kiszek, wszystkie okna pootwierane... Bazuję na warzywach i owocach, ale czym z powodzeniem zastąpić mięso? No i ten okropny ból piersi... macie jakieś sposoby na to? Dziękuję za odpowiedzi z góry :* Trzymajcie się mamusie :*
Hej. Ja tez jestem na warzywach, owocach i jogurtach. Na.mięso i kiełbasę patrzeć nie mogę a co dopiero to zjeść.
Piersi mnie też bolą jak cholera ale skutecznego sposobu na nie nieznam

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja tez jestem na warzywach, owocach i jogurtach. Na.mięso i kiełbasę patrzeć nie mogę a co dopiero to zjeść.
Piersi mnie też bolą jak cholera ale skutecznego sposobu na nie nieznam

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie w 11 tygodniu w ciagu 3 dni zniknely wszystkie nieprzyjemne objawy a przyszedl zastrzyk energii i dobrego samopoczucia. Chyba musicie to po prostu przeczekac...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Wczoraj już nie dałam rady zajrzeć a dzisiaj od rana mam mega doła, do tego leje deszcz cały czas tak więc już i drzemkę zaliczyłam i nigdzie nie zamierzam się ruszać z domu :no::no:
Bum super że już po wizycie i że dzidzia zdrowo rośnie, to witaj w klubie z dupkiem do 20tc :hmm:
Campario gratulacje synka, ciekawe kogo będzie więcej na forum: dziewczynek czy chłopców :tak: ja u siebie podejrzewam chłopaka ale to z czasem się okaże
Hajmal super że jednak skonsultowałaś się z innym lekarzem i jesteś zadowolona, oby nie trzeba było szyć :tak:
Co do psiaków to my naszego kastrowaliśmy prawie 2m-ce temu, ależ zaczął nam posikiwać przez 2dni, ja już myślałam że mu tak zostanie i się załamałam ale okazało się że przeziębił sobie pęcherz i wszystko wróciło do normy, no i teraz już tak nie reaguje na inne psy jak dawniej - uspokoił się :tak:
Witam nową mamusie
 
Hej. Ja tez jestem na warzywach, owocach i jogurtach. Na.mięso i kiełbasę patrzeć nie mogę a co dopiero to zjeść.
Piersi mnie też bolą jak cholera ale skutecznego sposobu na nie nieznam

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :) ja mam roznie, raz ochota na salatke owocowa, warzywa, a raz tylko i wylacznie na mieso, ale typu kabanos, parowka,kielbasa, nic smazonego ani gotowanego. Tak naprawde nigdy nie wiem na co za chwile bede miec ochote, ale na ogol lepiej zeby wtedy to "cos" bylo w domu bo inaczej gryze [emoji1] co do bolu piersi to dopoki nie zdejme stanika to nie ma tragedii, jak juz zdejme to ratuje mnie tylko dlugi masaz

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie ktos w perfidny sposob wykozystal dane osobowe tych dziewczyn z fb. Choć by. sprzedajac je. Ja sie boje podac je gdziekolwiek ze beda potem dzwonic i namawiac na cokolwiek.
Ewka Twojego suwaczka na telefonie nie widze.

Vanja czyli nie ja sama, choc u mnie to brzuch boli. Ja odczuwam nawet parcia jako pobolewanie.
Taki renont to nic fajnego, my rez . kupiliśmy farbe w pazdzierniku zeby w domu pomalowac ale w koncu maz pomalowal tylko kuchnie i korytarz i czekamy na wiosne. Te farby choc maja nie smierdziec to jednak je czuć.

Ja przy poprzednich ciazach jak sie golilam na zero to dostawalam infekcje. Ot dziwne ale tak bylo. Teraz gole sie tylko wtedy kiedy musze i kiedy mnie wkurza. Poprostu sie boje, zawsze na wizycie przepraszam za bobra i mowie jak jest.
Wstalam do wc i prosze nie spie juz godzine. Jeszcze mlody mi sie wkocil do lozka wiecie jak to jest z dzieckiem spac. Jedyny plus to ze nie chrapie :)
Ma prawie 8 lat cieszy sie bardzo z rodzenstwa ale zrobil sie teraz taki mamusin, mamusiu, mamusiu o byle pierdole.





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To Ja chyba jestem staromodna. Ja się Nie gole i Nie tłumacze za to. Tak nas Bóg stworzył i uważam że jakaś funkcje ochronna spełniaja te włosy. Jak się parę razy ogoliłam to czułam się jak dziecko. Chyba kwietnia przyzwyczajenia.


34bw3e3kof41ymjj.png
 
Moj dzidziolek , wszystko jest w porządku , tylko muszę mega dużo pić bo dzidzia ma mało wód.
4.5cm , według usg 11tc , ale nadgania [emoji4]

1490171051-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]

Po czym można poznać że jest mało wód?


34bw3e3kof41ymjj.png
 
Po czym można poznać że jest mało wód?


34bw3e3kof41ymjj.png
Szczerze to nie wiem , ale chyba po tym, ze w pęcherzyku jest mniej dla dzidzi.. U mnie to widać, ze pęcherzyk mały i dzidzia ma się akurat.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
 
reklama
Kobietki a miewacie bóle podbrzusza? mi jakoś tak mocniej pobolewa od wczoraj, ale byłam u lekarza w pon. i nic nie było niepokojącego, także może to rozciągająca się macica? hm?
jak sie rozciagają wiadła to boli bardziej w pachwinach, jak sas kórcze to jest bol na srodku coś jak by w pochwie szyjce, mnie tez czasem boli brzuch ale teraz czesciej już w pachwinie po lewej stronie, na takie bóle pomaga leżenie i nospa forte
Bum a jak u Ciebie nie boli już ?

Witam przyszłe mamy :) Mi się również w końcu udało :) termin 31.10 2017 r. :) już nie mogę się doczekać. Jako że po praz pierwszy mam pytanko, czy macie podobnie? Mianowicie nie jestem wstanie zjeść mięsa... gotowane, a pieczone tym bardziej powoduje u mnie skręt kiszek, wszystkie okna pootwierane... Bazuję na warzywach i owocach, ale czym z powodzeniem zastąpić mięso? No i ten okropny ból piersi... macie jakieś sposoby na to? Dziękuję za odpowiedzi z góry :* Trzymajcie się mamusie :*
Jak nie masz ochoty to nie jedz mięsa, organizm nas chroni przed tym czego nie potrzebujemy, na ból piersi zadna chyba nie znalazła jeszcze lekarstwa, niektóre dziewczyny śpią w biustonoszach i dzięki temu ponoć mniej bolą.

Mnie w 11 tygodniu w ciagu 3 dni zniknely wszystkie nieprzyjemne objawy a przyszedl zastrzyk energii i dobrego samopoczucia. Chyba musicie to po prostu przeczekac...

u mnie tez już lepiej, jeszcze piersi bolą, jeszcze trochę mdli ale ogólnie czuje ze coś drgnęło na lepiej :),
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry