reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marciaaa ja też brzuch mam płaski jak przed ciążą :-)
Stwierdziłam jednak, że wysyłka dopiero 10.04-16.04, a wtedy już pewnie będzie coś widać :-)
Zresztą u mnie i tak wszyscy wiedzą, bo nagle ja - energiczna, ciągle gdzieś pędząca, zostałam przykuta do łóżka :-)



Ja juz tez dluzej oszukiwac nie moge czemu do pracy nie chodze...najpierw zganialam na kregoslup a teraz juz nie wiem pomysly mi sie wyczerpaly...
Ale stwierdzilismy z mezem ze dopiero po prenatalnych wszystkich poinformujemy...syn tez jeszcze nie wie....po ostatnich przejsciach wolimy dmuchac na zimne...
Ja tez jeszcze brzucha nie mam...lepiej sie czuje...nawet piersi mniej nabrzmiale sie zrobily...ale nie dopuszczam mysli ze cos moze byc nie tak...w koncu tak czekamy na tego malucha ze tym razem musi sie udac
 
reklama
Hej dziewczyny :) Czytam was od jakiegoś czasu ale jeszcze nie pisalam, wiec czas zaczac :) Bardzo milo mi was poznac i bardzo sie ciesze, że możemy się wspierać. Dla mnie to pierwsza ciąża i nie wiem co sie dzieje ;) Obecnie jestem w oficjalnym 11 tygodniu, ale w pon na usg pani doktor powiedziala ze juz bardziej 11-12. W pt robie pappa a w sob mam USG genetyczne.
Zazdroszcze wam dobrego samopoczucia. Ja 5 tydzień mdłości non stop od rana do nocy. Spiąca jestem okrutnie, potrafie sie polozyc w pt o 16 i wstac w sob o 12 ;) Na szczescie mam spokojna prace przy komputerze, wiec moge caly dzien lezec na kanapie i pracowac. W domu nie jestem w stanie nic zrobic bo mnie rzuca na zapach zmywarki, lodowki i innych rzeczy. Facet juz ma troche dosc ale jest cierpliwy ;)

Zestaw od mamyginekolog na pewno zakupie. Po pierwsze jest ladny :), mimo ze nadal u mnie nie wszyscy wiedza to np na poczte juz bym wziela ta torbe zeby nie stac tak dlugo w kolejce ;) szczegolnie przy mdlosciach moich. Po drugie mam dosc mojej okropnej karty ciazy, ktora jest paskudna i karteluszki mi sie juz mieszaja. A po trzecie myśle ze mamaginekolog jest super. Nie robi chamskich reklam produktow, ma ciekawe artykuly i warto zeby sobie dorobila za dobra robote :)

Chyba na razie tyle. Nie chce was zaspamowac :) Do usłyszenia kochane i trzymam kciuki za wasze fasolki.
 
Moj dzidziolek , wszystko jest w porządku , tylko muszę mega dużo pić bo dzidzia ma mało wód.
4.5cm , według usg 11tc , ale nadgania [emoji4]

1490171051-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
 
Cześć Becky!
Czemu tak późno się ujawniasz? :-D :-D
Nie zazdroszczę Ci tych wszystkich dolegliwości... :-(
Miejmy nadzieję, że po 1 trymestrze miną :-)
 
Moj dzidziolek , wszystko jest w porządku , tylko muszę mega dużo pić bo dzidzia ma mało wód.
4.5cm , według usg 11tc , ale nadgania [emoji4]

1490171051-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
Gratuluję! Cudowna wiadomość! :-)
Duży dzidziolek :-)
Pij, pij. Mi chyba grozi jakieś wielowodzie, bo codziennie wypijam 2,5- 3 litry wody. Muszę jutro zapytać lekarza, czy nie przeginam, ale kazali mi tyle pić ze względu na nerki.
 
Marciaaa ja też brzuch mam płaski jak przed ciążą :-)
Stwierdziłam jednak, że wysyłka dopiero 10.04-16.04, a wtedy już pewnie będzie coś widać :-)
Zresztą u mnie i tak wszyscy wiedzą, bo nagle ja - energiczna, ciągle gdzieś pędząca, zostałam przykuta do łóżka :-)
My z mężem stwierdziliśmy że nie będziemy się specjalnie jakoś chwalić,jak już będzie widać brzuszek to sami zobaczą [emoji4] bo też nie zamierzam się ukrywać. Ale póki co to cieszmy się w rodzinnym gronie [emoji4] nie jestem też zwolenniczką chwalenia się na fb a u mnie akurat jest wysyp [emoji23] chwalą się, zdjęcia usg wrzucają dla mnie to trochę za intymne [emoji4] ale jak kto lubi.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Becky!
Czemu tak późno się ujawniasz? :-D :-D
Nie zazdroszczę Ci tych wszystkich dolegliwości... :-(
Miejmy nadzieję, że po 1 trymestrze miną :-)
Dzięki :) Tak troche chciałam poczekać do tego USG genetycznego, zeby wiedziec czy jest wszystko ok ale nie wytrzymałam czytając was :)
U mnie niedoczynnosc tarczycy, wiec podobno tak moze byc ze bedzie mnie dlugo meczylo :( ale trzymam sie mysli ze juz niedlugo. Pozwala jakos wytrzymac :)

xBUMx, U Ciebie już nie fasolka, tylko już dziecko :) gratulacje
 
Moj dzidziolek , wszystko jest w porządku , tylko muszę mega dużo pić bo dzidzia ma mało wód.
4.5cm , według usg 11tc , ale nadgania [emoji4]

1490171051-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
Super dzidziulek [emoji4] bardzo się cieszę ze wszystko jest w najlepszym porządku [emoji4] i jaka duża

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez mi ułożylo , teraz byle do pon [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
 
reklama
Moj dzidziolek , wszystko jest w porządku , tylko muszę mega dużo pić bo dzidzia ma mało wód.
4.5cm , według usg 11tc , ale nadgania [emoji4]

1490171051-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t1d [emoji235]
Śliczny dzidziolek
Super dzidziulek [emoji4] bardzo się cieszę ze wszystko jest w najlepszym porządku [emoji4] i jaka duża

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry