reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzień dobry [emoji4]

Dziś też się wyspałam, ale co do samopoczucia to trochę gorzej.
Już myślałam ze mi mdłości przeszły tak na dobre ale jak widać bardzo się myliłam. Już drugi dzień się męczę.

Ale pogoda chyba nie będzie taka zła dzisiaj u nas.

Dziś zapisuje się do nowego lekarza na prywatną wizytę i zobaczymy co tam u nas[emoji4]

Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty i życzę Miłego Ciepłego dnia [emoji255] [emoji255] [emoji255]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej
Ja dziś drugi dzień mimo deszczowej pogody czuje się dobrze. Jedynie co to strasznie cycki bolą, nieraz tak zakuje...
A jak Wasze samopoczucie?
Trzymam.kciuki za dzisiejsze wizyty

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Moje jakoś średnio, idę zaraz do pracy i jakoś będę musiała przeżyć te 8 h. Mi też cycki bolą, a jakie duuuzee. :) jedyne co mnie wkurza to ciągle pojawiające się nowe pryszcze na twarzy. Masakra
 
Hej,
ale dzisiaj mi sie dobrze spalo, u nas cały czas pada.
My od 6:30 na nogach bo księżniczka już głodna, ostatnio wstaje coraz wcześniej ale może dobrze bo niedługo przestawiamy czas, zaraz muszę budzić syna i lecimy do ortopedy na kontrolę.

Miłego dnia dziewczyny,
[emoji110][emoji110] za wizyty.[emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
Hej mamuśki. Ja oczywiście się nie wyspałam, od rana pada deszcz i ma tak być do końca dnia :(
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Czesc mamuski...ja tez juz wstalam....moi chlopcy juz wyszli a ja za sniadanko zamierzam sie zabrac...choc jakos specjalnie nie chce mi sie jesc...
U mnie dzis pogoda do bani...pada deszcz...i dosc chlodno..
Ja dzis ide z synem di dentysty...nusiny wyrwac 4 bo juz stala wychodzi a mleczna sie jeszcze cholera trzyma...
A tak to pol dnia zamierzam spedzic w lozku przed tv...meza nie ma dopiero w piatek wraca to caly tel mam dla siebie...
Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze i milego dnia wam zycze...
 
Justa, tylko pamiętaj, żeby się nie przemęczać, nigdzie nie ganiać, idźcie powoli, spacerkiem :-)
U mnie też deszcz od rana :-(
Ale o dziwo mam dobry humor od rana i nic mi nie dolega :-)
W planach u mnie cały dzień leżenia :-)
 
Witam Was. U mnie też pada a od dwóch dni boli mnie głowa, że pracuje z domu bo w biurze bym nie wytrzymała. Martwię się tym trochę i chyba wieczorem wybiorę się do internista, bo może to przez zatoki. Kiepsko [emoji52] zaraz zrobię sobie porządny ciepły okład i zobaczę czy pomoże. Do tego piersi nie bolą i zaczynam mieć źle myśli. Może to ta pogoda i brak słońca.
Miłego dnia dla wszystkich

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
A u mnie na północy słońca jeszcze nie ma ale przynajmniej nie pada. Coś mi wlazlo w biodro i boli jak cholerka. Mam rwe kulszowa i mam nadzieje ze to jeszcze nie ona daje się we znaki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki a miewacie bóle podbrzusza? mi jakoś tak mocniej pobolewa od wczoraj, ale byłam u lekarza w pon. i nic nie było niepokojącego, także może to rozciągająca się macica? hm?
 
reklama
Hej ja czekam w poradni na lekarza , ciekawe czy zrobi mi usg bo to nfz.

Ale mocz , morfologie i gluloze mam ok .

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t0d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry