reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny a wierzycie w to że przed owulacja na dziewczynkę a w owulacji na chłopaka? Nie ukrywam że robiliśmy na dziewczynkę dwa dni przed owulka :D ale nie wiem czy to wystarczy dwa dni przed. Haha wierzycie w to?
Ogólnie myślałam wcześniej że to ma sens jednak gdzieś w artykułach mamy ginekolog było o tym mówione i stwierdziła że to nie ma wpływu na płeć. Tak więc sama już nie wiem :D
 
reklama
Ogólnie myślałam wcześniej że to ma sens jednak gdzieś w artykułach mamy ginekolog było o tym mówione i stwierdziła że to nie ma wpływu na płeć. Tak więc sama już nie wiem :D

Haha no właśnie czytałam ten wpis mamy ginekolog i mam wątpliwości i chyba nie nastawiam się hehe
 
100% pewność przy porodzie [emoji38] osobiscie znam pzypadki co miał byc chlopak wyszła dziewczynka [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
Dziewczyny a wierzycie w to że przed owulacja na dziewczynkę a w owulacji na chłopaka? Nie ukrywam że robiliśmy na dziewczynkę dwa dni przed owulka :D ale nie wiem czy to wystarczy dwa dni przed. Haha wierzycie w to?
Nieeee to raczej nie ma znaczenia :) to jest zawsze 50na50 nie ma innej opcji... ja nie wiem kiedy dokładnie u nas doszło do zapłodnienia bo przez cały okres trwania dni płodnych, nawet już po owulacji kochalismy sie codziennie. I powiem wam szczerze że najbardziej się bałam że nam się nie uda z tego względu że przerazala mnie powtórka z rozrywki :D bo wiecie co za dużo to nie zdrowo :D

f2w33e3k2stllavd.png
 
Haha no właśnie czytałam ten wpis mamy ginekolog i mam wątpliwości i chyba nie nastawiam się hehe
No tak więc sama widzisz że chyba nie warto w to wierzyć :] chociaż ja z mężem przytulalismy się własnie w dzień owulacji i dzień przed a teraz mam przeczucie że to będzie syn. Podejrzewam że sama gdzieś w głębi duszy wierzę jednak w to i stad te przeczucia :D
 
100% pewność przy porodzie [emoji38] osobiscie znam pzypadki co miał byc chlopak wyszła dziewczynka [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
Nawet ja jestem przykładem na to że nie zawsze chłopczyk na usg to chłopczyk faktycznie ha ha ha
 
Nawet ja jestem przykładem na to że nie zawsze chłopczyk na usg to chłopczyk faktycznie ha ha ha
No mi na 98% powiedział w 20tc dopiero , ze dziewczynka tak to z Lenki był chłopak do 20tc.
No ale potem juz jakos wyprawke tzeba było zrobić [emoji4]
Teraz tez z nastawieniem na taka szczegółowa wyprawke poczekam chyba [emoji5] a jak nie to bedzie córka w niebieskim chodzić. [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
No mi na 98% powiedział w 20tc dopiero , ze dziewczynka tak to z Lenki był chłopak do 20tc.
No ale potem juz jakos wyprawke tzeba było zrobić [emoji4]
Teraz tez z nastawieniem na taka szczegółowa wyprawke poczekam chyba [emoji5] a jak nie to bedzie córka w niebieskim chodzić. [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
Ja juz nie mogę się doczekać aż mi coś lekarz powie odnośnie płci bo widzę że faktycznie w sklepach albo różowe albo niebieskie ubranka i bardzo niewiele takich uniwersalnych co mnie w sumie martwi bo moim zdaniem takie są najbezpieczniejsze ze względu na ewentualną pomyłkę przy określaniu płci na badaniu :D nie wyobrażam sobie ubierania chłopca w różowe sukienki i dziewczynki w niebieskie ciuszki ha
 
Jest w ogóle jakiś cień szansy że lekarz powie coś o płci na badaniach prenatalnych? Będę na nie szła w okolicy 12 tygodnia i 3 dnia ciąży
 
reklama
Jest w ogóle jakiś cień szansy że lekarz powie coś o płci na badaniach prenatalnych? Będę na nie szła w okolicy 12 tygodnia i 3 dnia ciąży
Teoretycznie narządy płciowe formują się w 9 tygodniu. Gdzieś słyszałam że jak jest dobry sprzęt, doświadczony lekarz i dzidziuś się odpowiednio ułoży to w 13 już można zobaczyć :)

f2w33e3k2stllavd.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry