reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No w 12/13 idzie juz ponoć zauważyć, ale musi byc dobry sprzecior [emoji4]

Agatki no własne malo tych neutralnych , jedynie udalo mi sie na targu ten komplet wychaczyc a tak to w pepco roz lub niebieski - jedynie niedrabki kupilam bo byly szare [emoji16]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
reklama
No w 12/13 idzie juz ponoć zauważyć, ale musi byc dobry sprzecior [emoji4]

Agatki no własne malo tych neutralnych , jedynie udalo mi sie na targu ten komplet wychaczyc a tak to w pepco roz lub niebieski - jedynie niedrabki kupilam bo byly szare [emoji16]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
Ja chyba ubranka jakieś używane przez internet kupie bo szkoda kasy trochę :) przecież dzieci tak szybko rosną. W takim pepco ceny są ok ale znowu te kolory... Ciężka sprawa
 
Ja chyba ubranka jakieś używane przez internet kupie bo szkoda kasy trochę :) przecież dzieci tak szybko rosną. W takim pepco ceny są ok ale znowu te kolory... Ciężka sprawa
Mi nawet po małej nic nie zostało, wszystko rozdalam i wyprawka od nowa [emoji38]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
Ja w pierwszej ciąży miałam tak mega silne przeczucie że będzie chłopiec że nie mogło być inaczej i mam synka.
Natomiast teraz zero przeczucia. Wszyscy w koło trąbią nam że mogłaby być dziewczynka. Ale co będzie to będzie. Jak będzie chłopak to super bo przynajmniej pokój typowo chłopięcy i same samochody to się jakoś pogodza haha
 
My w ogóle nie rozmawiamy o imionach. Nawet tak naprawdę nie cieszymy się z tej ciąży. Po dwóch utraconych ciążach trudno nam się cieszyć. W poniedziałek jadę oddać krew na badanie Nifty... może jak wynik będzie dobry i konkrenie podana płeć, to odważymy się myśleć o imieniu.
O widze ze nie jestem sama...Bo ja tez niedługo robie Nifty. Daj znać jak ci poszło. U mnie bedzie przez wenflon 10ml. A prenatalne nie robisz? Ja za 1,5tyg robie bo mam za darmo,ale w zasadzie nifty jest sto razy pewniejsze.A ile masz lat że sie spytam?ja37.
 
Dajcie spokoj dziewczyny niebieski kolor sam w sobie nie przesadza ubranka dla chłopca :) niebieski to bardzo uniwersalny kolor. Zależy co jest ja ubranku narysowane. Jak samochodziki to się zgadzam ze ubranko typowo chlopiece


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Dziewczyny a wierzycie w to że przed owulacja na dziewczynkę a w owulacji na chłopaka? Nie ukrywam że robiliśmy na dziewczynkę dwa dni przed owulka :D ale nie wiem czy to wystarczy dwa dni przed. Haha wierzycie w to?
Ja wierzę syna "robilismy" w owulacje i dzień po, a córkę co 2 dzień do owulacji teraz była jedna wpadka 9 dnia cyklu a owulke miałam 12 dnia cyklu więc powinna być dziewczyna, no zobaczymy czy się potwierdzi w tym przypadku [emoji38]
Teoretycznie narządy płciowe formują się w 9 tygodniu. Gdzieś słyszałam że jak jest dobry sprzęt, doświadczony lekarz i dzidziuś się odpowiednio ułoży to w 13 już można zobaczyć :)

f2w33e3k2stllavd.png
U mnie i u Bum wlasnie na tym usg lekarz sie pomylil i zrobił z naszych dziewczynek, chłopców [emoji4] już wcześniej o tym pisalysmy wlasnie więc ja bym nie wierzyła bo narządy chłopca jak i dziewczynki są jeszcze bardzo do siebie zbliżone z wyglądu i tak jakby na zewnątrz dopiero po 12 tc wędrują na swoje miejsce.
Takie zdjęcie znalazłam w necie jak wpisalam w Google: narzady płciowe w 12 tc
1489872088-aaaaaa.jpeg




[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
O to faktycznie można się pomylić: -)
A ja nie wierzę w to wyliczanie...
Owulacja może się przesunąć, my nawet nie celowalismy typowo w płodne, tylko po prostu kochalismy się co 2 dzień, więc nawet gdybym Chciała, to za cholerę nie sprawdzę kiedy mam się udało... niby przy owulacji czuje lekki ból jajnika, ale jakoś nie pamiętam już czy to był ten dzień, czy może wcześniej lub później udało nam się zmajstrowac...

Mam przeczucie na chłopca, ale moje przeczucie zawsze mnie mylilo :-)
Ech... Tak naprawdę to namawiam męża, żeby nie pytać o płeć tylko mieć niespodziankę, ale nie wiem czy to przekonam :-)

Pogoda dziś do bani...
Udanej niedzieli dziewczyny!
Pewnie będziecie mieć pyszne obiadki i spotkania z rodzinką, ja jeszcze trochę muszę na to poczekać: -)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :)
He he temat płci :) u nas króluje powiedzenie "jak sie ma formę na pustak to cegły nie zrobisz" [emoji28] wiec zgodnie z tym majac dwie cudne córy zakładam, że oczekuję trzeciej. [emoji16] Dodatkowo u nas to wpadka z bardzo żywotną "kijanką" tydzien przed owu wiec jesli to ma jakies znaczenie to tez wskazuje na dziewuchę [emoji6] Wiec jak sie okaże, ze chlopak to bede w nie lada szoku :D a M chyba mnie zacznie na rekach nosic bo marzy o synu.
Tez mega chcialabym wiedziec po tym genet. usg, ale przy obu nie chcieli mi powiedziec w 12tyg a dopiero przy polowkowym [emoji52]

Z innej beczki- w ktorym tygodniu poczulyscie sie troche lepiej? Bo ja od 2dni mam chyba wiecej sily, a koncze 8 tydzien.

Ps. Nie ogarniam tych sowakow- na laptopie widac je pod moim postem a w aplikacji nie (?) Czemu? Ktos cos?

Zycze milego dzionka i zmykam bo dzis u nas ta rodzinna akcja urodziny dzieci ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czuje się lepiej od kilku dni, ale nie wiem czy to za sprawą wzmocnienia kroplowkami, czy może ten gorszy ciążowy okres już za mną. Teraz mam 11+1.
Ja też nie wiem co z moim suwakiem. Wszystko ustawione jak należy, a nie widać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry