reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej :) jak wam dziewczyny dzień mija ? Ja jestem u mamusi na nalesnikach z serem :) ogólnie to dzisiaj się dowiedziałam od męża że jestem rozleniwiona i powinnam jak wracam z pracy posprzątać a dopiero wtedy się położyć. Eh... nic nie rozumie, ręce mi opadają. Nawet nie chce mi się wracać do domu od rodziców.

Skads to znam moj na poczatku byl do rany przyloz....nie dzwigaj..nie gotuj...nie sprzataj...a teraz wraca z pracy a ze siedze w domu to pierwsze co mowi w drzwiach to co na obiad....
Zero zrozumienia..ale ten meski gatunek tak ma...co prawda nie wszyscy...ale zawsze znajda sie tacy jak nasi...
Nie przejmuj sie kochana...niech sobie pogada ulzy mu...
 
reklama
Skads to znam moj na poczatku byl do rany przyloz....nie dzwigaj..nie gotuj...nie sprzataj...a teraz wraca z pracy a ze siedze w domu to pierwsze co mowi w drzwiach to co na obiad....
Zero zrozumienia..ale ten meski gatunek tak ma...co prawda nie wszyscy...ale zawsze znajda sie tacy jak nasi...
Nie przejmuj sie kochana...niech sobie pogada ulzy mu...
Ja akurat na swojego nie mogę narzekać ,jest bardzo wyrozumiały ...ale ale zawsze jest jakieś ale,od kiedy jestem na zwolnieniu nie pomaga mi w domu. Kurde bo ja jestem cały dzień w domu to zrobię porządek ,więc on już nie musi. Już zdążyłam mu wspomnieć że w weekend mógł by chociaż pozmywac [emoji1]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja akurat na swojego nie mogę narzekać ,jest bardzo wyrozumiały ...ale ale zawsze jest jakieś ale,od kiedy jestem na zwolnieniu nie pomaga mi w domu. Kurde bo ja jestem cały dzień w domu to zrobię porządek ,więc on już nie musi. Już zdążyłam mu wspomnieć że w weekend mógł by chociaż pozmywac [emoji1]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom


Kochana skad ja to znam...moj tez ostatnio kompletnie nic w domu nie robi...ja wiem ze mam duzo czasu teraz bo nie pracuje...Syn pojdzie rano do szkoly...M do pracy...to mam pol dnia wolnego...ale tez czasami moglby umyc gary albo chociaz poodkurzac...
 
Czyli taki już jest ten gatunek. Ajajaj...
Ale jak facet kataru dostanie to jak trzeba nad nim skakać, bo oni to o życie walczą...

No wtedy to juz prawie umieraja...:D
Mojego M jak paluszek bolal to nawet bidny umyc sie sam nie mogl...a ja ze zlamanymi palacami zakupy robilam i obiad gotowalam...
Oj ci mezczyzni...ale co bysmy kobitki bez nich zrobily...
Z nimi zle bez nich jeszcze gorzej...
 
My w ogóle nie rozmawiamy o imionach. Nawet tak naprawdę nie cieszymy się z tej ciąży. Po dwóch utraconych ciążach trudno nam się cieszyć. W poniedziałek jadę oddać krew na badanie Nifty... może jak wynik będzie dobry i konkrenie podana płeć, to odważymy się myśleć o imieniu.
 
JustaKacper to już duży chłopak :)

Nadal nie wiem co na obiad zrobić .... mam ochotę na ser feta. Macie jakieś pomysły z serem feta? :D


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
Feta ze szpinakiem jako farsz do zapiekanych naleśników- uwielbiam [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Dziewczyny a wierzycie w to że przed owulacja na dziewczynkę a w owulacji na chłopaka? Nie ukrywam że robiliśmy na dziewczynkę dwa dni przed owulka :D ale nie wiem czy to wystarczy dwa dni przed. Haha wierzycie w to?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry