reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzieki tak mnie teraz naszlo...
Moja Hania urodzila sie w 22 tyg. Ciazy ...miala bardzo chore serduszko...i teraz jest Aniolkiem.

Tym razem wszystko będzie w porządku!
Niedługo będziecie miec cudowna nagrodę za wszystkie cierpienia :-)
Wymyślajcie imiona i nie myślcie o najgorszym!
Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :-)
 
reklama
Wiem dziewczyny ze nie mozna miec takiego pecha znowu...ale za kazdym razem gdy wchodze do lekarza gdy robi mi usg czekam z dusza na ramieniu zeby powiedzial ze wszystko ok...
A imiona to moj M usral sie na Maje...podobalo mi sie wczesniej ale teraz jakos tak nie lezy mi...a dla chlopca mysle Antos...ale to tylko narazie tak wstepnie..pewnie bedzie tak ze zobacze dziecko i wtedy imie samo przyjdzie...
Hania tez miala miec na imie Maja ale dzien przed porodem przysnila mi sie Hania i tak zostalo
 
JustaKacper to już duży chłopak :)

Nadal nie wiem co na obiad zrobić .... mam ochotę na ser feta. Macie jakieś pomysły z serem feta? :D


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
Mix salat, pomidorki koktajlowe, kukurydza, oliwa z oliwek, feta, ziola prowansalskie, sol, pieprz i prazone ziarna słonecznika ( jak mi sie nie chce prazyc do daje takie zwykle) uwielbiam :)
 
My mamy dylemat, bo dla dziewczynki ja chciałabym Nadia, a mąż Wiktoria.
Dla chłopca ja chce Kubuś albo Mikołaj, a Krzysiek dla odmiany chce Dawida :-)
Nie wiem jak się dogadamy, bo żadne nie chce ustapic :-)
 
Czesc kochane , dawno mnie u was nie bylo , ale jak zdycham to zdycham a jak lepiej sie czuje to musze ponadrabiac domowe obowiązki ...

U nas na chłopczyka Mikołaj a na dziewczynkę Alicja [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t4d [emoji235]
 
My mamy kilka imion wybranych dla dziewc z ynki i dla chłopca ale nie możemy sie zdecydowac ktore ostatecznie wybrac :-p
 
My z Mężem na początku marzyliśmy o synku i już mamy wybrane imię,zanim jeszcze zdecydowaliśmy się na dzidzię . Ale teraz jedyne czego pragniemy to żeby było zdrowe. Jak będzie Córcia to będziemy kochać tak samo [emoji6]

Ale ale zdanie mojego męża "i tak będę zabierał ją do garażu i nie będzie nosić różowego koloru "[emoji23]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiem dziewczyny ze nie mozna miec takiego pecha znowu...ale za kazdym razem gdy wchodze do lekarza gdy robi mi usg czekam z dusza na ramieniu zeby powiedzial ze wszystko ok...
A imiona to moj M usral sie na Maje...podobalo mi sie wczesniej ale teraz jakos tak nie lezy mi...a dla chlopca mysle Antos...ale to tylko narazie tak wstepnie..pewnie bedzie tak ze zobacze dziecko i wtedy imie samo przyjdzie...
Hania tez miala miec na imie Maja ale dzien przed porodem przysnila mi sie Hania i tak zostalo
Kochana myślę że Wasz Aniołek nad wami czuwa i będzie wszystko dobrze [emoji6] tego wam życzę z całego serca

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry