reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W sumie, to co by nam się nie trafiło to i tak nie możemy się dogadać w kwestii imion :-)
A Wy już macie wybrane imiona? :-)
Wiem, że jeszcze za wcześnie, ale co tam :-)
My juz nawet przed ciążą wstępnie ustaliliśmy imiona ha ha :D dla dziewczynki Ewa a chłopca Dominik :) chyba że się nam coś odmieni ale wątpię
 
reklama
W sumie, to co by nam się nie trafiło to i tak nie możemy się dogadać w kwestii imion :-)
A Wy już macie wybrane imiona? :-)
Wiem, że jeszcze za wcześnie, ale co tam :-)
My wczoraj ustaliliśmy :) Marcelina lub Michał ♡

f2w33e3k2stllavd.png
 
reklama
Dzieki tak mnie teraz naszlo...
Moja Hania urodzila sie w 22 tyg. Ciazy ...miala bardzo chore serduszko...i teraz jest Aniolkiem.
Coś poprostu strasznego... Współczuję tak okropnych przeżyć. Jednak musimy być dobrej myśli, że tym razem będzie dobrze, ja też jednego aniołka straciłam i wiem że ciężko jest wierzyć w cokolwiek... Jednak staram się myśleć pozytywnie żeby się dodatkowo nie nakręcac, tym bardziej że jak narazie wszystko jest ok :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry