reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mój pomysł na obiad był taki ze pojechaliśmy na gołąbki do teściowej[emoji23]
A robi najlepsze na świecie. Uwielbiam...

Ale pogoda dalej do luftu [emoji6]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej lubię takie pomysły[emoji6]
Moja teściowa też niedługo wraca do PL po półrocznej nieobecności więc też chętnie będziemy ja odwiedzać w niedzielne popołudnia na zmianę z moją mamą [emoji38]

Miłego dnia dziewczyny[emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji71]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji142]synek 08/2009.
 
reklama
JustaKacper a ile lat ma Twoje dziecko? :)


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
QUOTE="roza_21, post: 14980925, member: 169834"]JustaKacper a ile lat ma Twoje dziecko? :)


Om 10 tc 6 dz
emoji255.png
emoji254.png
emoji258.png
emoji272.png
emoji294.png

Usg 9 tc 5 dz
emoji175.png
emoji166.png
emoji322.png
emoji323.png
emoji307.png
[/QUOTE]
JustaKacper a ile lat ma Twoje dziecko? :)


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]



W tym roku konczy 10 lat...
 
A ja dzis zaczynam 10 tydz...i powiem wam ze gdyby nie to ze mnie cycki bola jak diabli to bym wcale nie powiedziala ze jestem w ciazy...czuje sie fantastycznie...
Powiem wam..ze moje problemy z zaparciami narazie minely...mam nadzieje ze nie wroce...bo przez to ze codziennie chodze do wc to czuje sie lekka i w ogole nie mam brzuszka...sorry ze tak w porze obiadowej o tym mowie ale chyba sie nie gniewacie
 
JustaKacper to już duży chłopak :)

Nadal nie wiem co na obiad zrobić .... mam ochotę na ser feta. Macie jakieś pomysły z serem feta? :D


Om 10 tc 6 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 9 tc 5 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Ja się zaczynam tez lepiej czuć. Wrócił mi apetyt i mogę jeść. I sił tak jakoś odrobinę więcej. Pojechałam do siostry, spotkałam się ze znajomymi, co też "są" w ciąży (no bo tylko ona :p ), odpisałam na długi list koledze. No jakoś jest lepiej. Chociaż głowa mnie dzisiaj boli, ale to może przez tę pogodę, szaro, zimno, buro. Fuj.
 
Ja się zaczynam tez lepiej czuć. Wrócił mi apetyt i mogę jeść. I sił tak jakoś odrobinę więcej. Pojechałam do siostry, spotkałam się ze znajomymi, co też "są" w ciąży (no bo tylko ona :p ), odpisałam na długi list koledze. No jakoś jest lepiej. Chociaż głowa mnie dzisiaj boli, ale to może przez tę pogodę, szaro, zimno, buro. Fuj.
Ja od tygodnia mniej więcej tez czuje się lepiej a jestem w okolicy 11 tygodnia :) wiec to chyba taki czas że objawy powoli ustępują i dobrze bo żyć normalnie się nie dało :)


A tak właściwie to zauważyłam że coraz mniej aktywne na forum jesteście dziewczyny he. Kiedyś po jednym dniu był ogrom nadrabiania a teraz raptem kilka stron :) nieładnie :D
Wczoraj miałam dzień rozmyślań odnośnie płci dziecka i powiem szczerze ze ja poprostu czuje ze to będzie syn. Wolałabym córeczkę ale poprostu czuje ze to on :D czy wy też macie także przeczucia? :) zastanawiam się czy kobiety mogą coś takiego przeczuc
 
Ja od tygodnia mniej więcej tez czuje się lepiej a jestem w okolicy 11 tygodnia :) wiec to chyba taki czas że objawy powoli ustępują i dobrze bo żyć normalnie się nie dało :)


A tak właściwie to zauważyłam że coraz mniej aktywne na forum jesteście dziewczyny he. Kiedyś po jednym dniu był ogrom nadrabiania a teraz raptem kilka stron :) nieładnie :D
Wczoraj miałam dzień rozmyślań odnośnie płci dziecka i powiem szczerze ze ja poprostu czuje ze to będzie syn. Wolałabym córeczkę ale poprostu czuje ze to on :D czy wy też macie także przeczucia? :) zastanawiam się czy kobiety mogą coś takiego przeczuc
My wczoraj bardo intensywnie myśleliśmy o imionach i na chwilę obecną mamy to [emoji23]
Bardzo byśmy chcieli córeczkę, mąż mówi że będzie na pewno córa bo "wie co robil" [emoji23] [emoji23] ja miałam okres że miałam przeczucie ze to będzie chłopiec a teraz nic nie czuje. Przestałam się nastawiać :) czas pokaże :)

f2w33e3k2stllavd.png
 
Ja od tygodnia mniej więcej tez czuje się lepiej a jestem w okolicy 11 tygodnia :) wiec to chyba taki czas że objawy powoli ustępują i dobrze bo żyć normalnie się nie dało :)




A tak właściwie to zauważyłam że coraz

mniej aktywne na forum jesteście dziewczyny he. Kiedyś po jednym dniu był ogrom nadrabiania a teraz raptem kilka stron :) nieładnie :D
Wczoraj miałam dzień rozmyślań odnośnie płci dziecka i powiem szczerze ze ja poprostu czuje ze to będzie syn. Wolałabym córeczkę ale poprostu czuje ze to on :D czy wy też macie także przeczucia? :) zastanawiam się czy kobiety mogą coś takiego przeczuc

Wiesz ze ja tez mam takie przeczucia ze teraz to bedzie chlopak...w sumie to niewazne co bedzie byle by zdrowe...
 
reklama
Ja też mam przeczucia, że to będzie synek :-) całe życie moje przeczucia mnie mylą, więc może w tym "odmiennym" stanie wreszcie dobrze czuje :-)
Strasznie chciałabym chłopca: -)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry